کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم بانک مو

نوشته شده در تاریخ 10 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 557 views

ترمیم بانک مو

ترمیم بانک مو

افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند باید از شرایط خاصی برخوردار باشند در غیر اینصورت فرد مجبور میشود از سایر روش های برای درمان ریزش موی خود استفاده کنید. بانک موی ضعیف معمولا یکی از مواردی است که باعث میشود فرد شرایط کافی برای استفاده از روش های کاشت مو را نداشته باشد به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به ترمیم بانک مو بپردازیم پس تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

ترمیم بانک مو

همانطور که میدانید یکی از شرایط اصلی برای استفاده از روش های کاشت مو این است که بیمار بانک موی کافی داشته باشد. در صورتی که موهایی که برای کاشت انتخاب میشوند ضعیف باشند قطعا احتمال ریزش مو تا حد زیادی افزایش پیدا میکند و حتی این امکان وجود خواهد داشت که تمامی موهای کاشته شده دچار ریزش شوند.

ترمیم بانک مو

متاسفانه در حال حاضر روشی برای ترمیم بانک مو وجود ندارد به همین دلیل افرادی که از بانک موی قوی در قسمت های مختلف سر برخوردار نباشند نمیتوانند از روش های کاشت مو استفاده کنند. البته در سالهای اخیر روش های زیادی برای درمان ریزش مو به وجود آمده است که افرادی که بانک موی قوی ندارند میتوانند برای رفع کچلی و طاسی از آن ها استفاده کنند.

درمان ریزش مو با بانک موی ضعیف

همانطور که اشاره کردیم امکان ترمیم بانک مو وجود ندارد اما افرادی که بانک موی قوی ندارند میتوانند برای رفع ریزش موی خود از روش هایی مانند ترمیم موی HRT استفاده کنند. استفاده از این روش ها باعث میشود تا فرد در طی یک جلسه شاهد رفع کچلی و طاسی خود باشد. در این روش به جای موهای طبیعی از موهای مصنوعی استفاده میشود به همین دلیل هیچ محدودیتی در استفاده از آن وجود نخواهد داشت.

ترمیم بانک مو

البته باید توجه داشته باشید که در روش ترمیم موی HRT،  موهای مصنوعی با استفاده از چسب پیوند زده میشوند و روش های جراحی موهای مصنوعی به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

مزایای روش ترمیم موی HRT

افرادی که قصد دارند به ترمیم بانک مو بپردازند میتوانند با استفاده از روش های ترمیم موی HRT به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند. استفاده از این روش ها باعث میشود تا بیمار بدون کوچکترین عارضه و در کمترین زمان به نتایج ممکن دست پیدا کند. هزینه ی این روش نسبت به روش های کاشت مو کمتر است و ظاهری بسیار طبیعی برای بیمار به وجود می آورد.

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم