کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم ریشه مو

نوشته شده در تاریخ 25 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 412 views

ترمیم ریشه مو

ترمیم ریشه مو

بسیاری از ما هنگامی که با موهایی آسیب دیده روبرو می شویم دست و پایمان را گم می کنیم و دست به دامن هر روشی می شویم تا موهایی زیبا و خوش حالت گذشته خود را بدست آوریم اما غافل از اینکه این دست و پا زدنا باعث آسیب بیشتر به موها می شود. در واقع پزشکان بر این عقیده هستند هنگامی که بتوانید به ترمیم ریشه مو بپردازید در واقع توانسته اید تا به طور کلی این مشکل را از بین ببرید. دقت داشته باشید امروزه روش های بسیار زیادی به دنیا معرفی شده است که یکی از معروف ترین آنها PRP می باشد. در واقع در این روش پزشکان با استفاده از دستگاهی مخصوص، ویتامین ها و مواد مغذی برای تقویت و رشد مو را در قسمت های مختلف سر تزریق می کنند و پس از مدتی موهایی خوش حالت را برای افراد پدید  می آورند.

ترمیم ریشه مو

مزایای استفاده از روش PRP

پس از اینکه گفته شد پی آر پی یکی از روش های ترمیم ریشه مو می باشد مسئله ای که به وجود می آید این است که آیا انجام این روش مزایایی را با خود به همراه دارد؟ در واقع آگاهی از مزایای آن باعث می شود تا افراد با خیالی آسوده تر به سراغ انجام آن بروند و تردید ها را کنار بگذارند. برخی از این مزایا عبارتند از:

  • هزینه مناسبی را برای افراد به دنبال دارد.
  • از ریزش مو جلوگیری می کند
  • موجب افزایش گردش خود در ناحیه مورد نظر می شود
  • فولیکول های مو را برای رشد تحریک می کند.

ترمیم ریشه مو

هزینه ترمیم مو با روش PRP

در واقع هنگامی که به فکر ترمیم ریشه مو با روش PRP می افتید مسئله ای که در این میان مطرح می شود این است که هزینه انجام انجام این عمل چه هزینه ای را برای آنها به دنبال خواهد داشت. دقت کنید این مسئله که پزشک انتخابی شما تا چه اندازه تخصص، تجربه و اشنا به متدهای روز دنیا داشته باشد تاثیر بسیار زیادی بر روی هزینه تمام شده خواهد داشت. از همین رو هر چه این توانایی ها بیشتر باشد هزینه نهایی بیشتر خواهد بود. در این میان نباید از عوامل دیگری مانند موقعیت جغرافیایی کلینیک، هزینه پرسنل، تجهیزات و همچنین وسعت ناحیه ای که دچار ریزش شده است غافل شوید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم