کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم موی طبیعی به روش FIT

نوشته شده در تاریخ 29 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 363 views

ترمیم موی طبیعی به روش FIT

ترمیم موی طبیعی به روش FIT

همانطور که در جریان هستید این روزها روش های بسیار زیادی برای ترمیم موی طبیعی به دنیا معرفی شده است که یکی از معروف ترین آنها روش FIT می باشد. دقت داشته باشید برای ترمیم موی طبیعی به روش FIT در ابتدا باید به پزشکی متخصص و باتجربه مراجعه نمائید. در این روش پزشک مورد نظر با توجه به بررسی هایی که بر روی بانک موی افراد انجام می دهد و در صورت قوی و ضخیم بودن بانک مو، گراف های مورد نظر را برای انتقال به ناحیه مورد نظر برداشت می کند و در ناحیه ای که دچار ریزش شده کاشت می نماید. همانطور که میدانید انجام این کار ظرافت زیادی را می طلبد زیرا آسیب به گراف ها میتواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد.

ترمیم موی طبیعی به روش FIT

مزایای ترمیم مو طبیعی به روش FIT

پس از اینکه به این نتیجه رسیدید که ترمیم موی طبیعی به روش FIT انجام دهید. باید نسبت به مزایای آن آگاهی پیدا کنید. این اطلاعات به شما کمک می کند تا راحت تر تردیدها را کنار بگذارید و بهترین انتخاب ها را داشته باشید. این مزایا عبارتند از:

  • در این روش هیچ آسیبی به بانک موی افراد وارد نمی شود.
  • هیچگونه درد و خونریزی را با خود به همراه ندارد.
  • در اکثر مواقع نتیجه مطلوبی را با خود به همراه دارد.
  • کاشت مویی با تراکم بالا انجام می شود.
  • هیچکس متوجه کاشت موی شما نمی شود.

هزینه ترمیم موی طبیعی به روش FIT

به طور معمول یکی از شایع ترین سوالاتی که از جانب بیماران مطرح می شود این است که هزینه ترمیم موی طبیعی به روش FIT چقدر می باشد؟ در رابطه با این سوال باید بدانید که عوامل بسیار زیادی در تعیین هزینه ها دخیل هستند که اگر آنها را نام ببریم باید به مواردی همچون تخصص، تجربه، مهارت و دانش پزشک مورد نظر به جدیدترین متدها روز دنیا، وسعت ناحیه ای که دچار ریزش مو شده است، موقعیت جغرافیایی کلینیک و همچنین تجهیزات و پرسنل کلینیک اشاره کنیم. دقت داشته باشید هر چه این موارد در کیفیت بالاتری ارائه شود هزینه تمام شده بیشتر خواهد بود.

ترمیم موی طبیعی به روش FIT

مراقبت های بعد از ترمیم موی طبیعی به روش FIT

مطمئنا بعد از انجام ترمیم موی طبیعی به روش FIT پزشک مراقبت هایی را بعد از عمل توصیه می کند که انجام آن از کارهای ضروری محسوب می شود. به عقیده پزشکان این مراقبت ها بخشی از روند درمان محسوب می شوند و میتواند تضمین کننده رسیدن به نتیجه مطلوب باشد:

  • به مدت سه روز از حمام کردن پرهیز کنید.
  • به مدت یک هفته زیر نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید.
  • از دست زدن به ناحیه کاشت مو شده و کندن دلمه های موجود خودداری کنید.
  • از انجام فعالیت های سنگین مانند ورزش کردن دست بردارید.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم