کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم موی موقت

نوشته شده در تاریخ 29 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 568 views

ترمیم موی موقت

ترمیم موی موقت

همانطور که میدانید این روزها، درمان ریزش موی سر به روش های مختلفی قابل انجام می باشد اما مسئله اینجاست که چگونه و با استفاده از چه روشی میتوان به نتیجه دلخواه رسید. این روزها استفاده از کاشت مو بهترین گزینه هایی است که پزشکان پیش روی بیماران می گذارند اما باید بدانید که تمامی افراد از بانک موی قوی وضخیم بهره مند نمی باشند از همین رو کاشت مو نمیتواند گزینه مناسبی برای آنها باشد و به همین دلیل به سراغ ترمیم موی موقت می روند. در این روش پزشکان از موهایی هم جنس و همرنگ موی بیمار و همچنین از انواع مواد و چسب برای بکار بردن موهای مصنوعی استفاده می کنند تا ناحیه دچار ریزش را پوشش دهند و افراد را به نتیجه دلخواه برسانند.

ترمیم موی موقت

هزینه ترمیم موی موقت

همانطور که در جریان هستید انجام عمل های زیبایی همواره با هزینه هایی همراه خواهد بود از همین رو باید در جریان باشید که هزینه ترمیم موی موقت به عوامل بسیار زیادی از جمله تخصص و مهارت و تجربه پزشک متخصص شما، تعداد مویی که برای انجام این کار استفاده می کنید، مواد و چسب هایی که بکار گرفته می شود، موقعیت کلینیک مورد نظر شما، پرسنل، تجهیزات و… در تعیین هزینه نهایی موثر خواهد بود. از همین رو اگر در نظر دارید از این روش استفاده کنید باید قبل از انجام حتما با پزشک مد نظر خود مشورت های لازم را انجام دهید.

مزایای ترمیم موی موقت

پس از اینکه  به این نتیجه رسیدید که از ترمیم موی موقت برای درمان ریزش موهای خود استفاده کنید مسئله ای که به وجود می آید این است که آیا انجام این کار مزایایی را با خود به همراه دارد؟ در واقع آگاهی از این مزایا کمک می کند تا راحت تر تصمیم بگیرید و به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید:

  • طول عمر و ماندگاری بسیار بالایی دارند.
  • هیچ کس نمیتواند متوجه انجام ترمیم موی موقت شما شود.
  • از موهایی کاملا طبیعی برای انجام این کار استفاده می کنند.
  • هیچگونه عوارضی را با خود به همراه ندارد.

ترمیم موی موقت

تفاوت ترمیم مو و کلاه گیس

افرادی که تصمیم به ترمیم موی موقت میگیرند این سوال ذهن آنها را به خود مشغول می کند که چه تفاوتی میان این روش و استفاده از کلاه گیس وجود دارد. دقت کنید تفاوت های بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد از جمله اینکه کلاه گیس تنها برای مصرف چند ساعته طراحی شده است و هر دو الی سه ماه باید تعویض گردد در صورتی که ترمیم مو ماندگاری بیشتری دارد. ترمیم مو این امکان را به شما می دهد تا به تمام فعالیت های روزانه خود برسید اما کلاه گیس اینگونه نمی باشد و امکان سشوار، رنگ کردن و… در آن وجود ندارد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم