کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم موی کم پشت

نوشته شده در تاریخ 26 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 788 views

ترمیم موی کم پشت

ترمیم موی کم پشت

موها تاثیر زیادی در زیبایی دارند به همین دلیل باید به شدت از آن ها مراقبت کرد تا دچار ریزش و آسیب های مختلف نشوند چون درمان بیماری های مو کار چندان ساده ای نخواهد بود. البته در سالهای اخیر روش های موثری به وجود آمده است که با استفاده از آن میتوان در بسیاری از موارد به نتایج دلخواه دست پیدا کرد و در صورتی که دچار ریزش مو و کم پشتی شده باشید قطعا نتایج مناسبی برایتان به دنبال خواهد داشت. در ادامه به روش ترمیم موی کم پشت در کلینیک ها خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

ترمیم موی کم پشت در کلینیک ها

در حال حاضر برای ترمیم موی کم پشت در کلینیک ها معمولا از روش HRT استفاده میشود. این روش یکی از بهترین روش هایی است که با استفاده از آن میتوان در کمترین زمان ممکن شاهد ایجاد موهایی با ظاهر کاملا طبیعی بر روی سر بود. خوشبختانه برای استفاده از این روش شرایط خاصی وجود ندارد و حتی افرادی که دچار بیماری های مختلف هستند نیز میتوانند از این روش استفاده کنند.

برای ترمیم موی کم پشت با استفاده از روش HRT از پروتز و موهای مصنوعی به همراه چسب و کراتینه های طبیعی استفاده میشود. موهای مصنوعی از الیاف طبیعی تهیه خواهند شد به همین دلیل استفاده از آن ها نه تنها مشکلی برای بیمار به وجود نخواهد آورد بلکه ظاهری کاملا طبیعی را به وجود خواهد آورد.

ترمیم موی کم پشت

مراحل ترمیم موی کم پشت با روش HRT

یکی از مهمترین مراحل برای ترمیم موی کم پشت با روش HRT انتخاب پروتز هاست چون استفاده از پروتز مناسب باعث میشود تا بیمار شاهد حساسیت های پوستی نباشد و علاوه بر این موهای کاشته شده دوام مناسبی داشته باشند. همین موضوع باعث شده تا متخصصان برای انتخاب پروتز ها به بررسی دقیق شرایط بیمار بپردازند.

بعد از این که پروتز ها انتخاب شد متخصصان موهای مصنوعی را با رنگ موی بیمار هماهنگ میکنند و با استفاده از کراتین و چسب های طبیعی آن را بر روی پروتز و سر بیمار فیکس میکنند.

ترمیم موی کم پشت

مزایای ترمیم موی کم پشت با روش HRT

ترمیم موی کم پشت با روش HRT قطعا مزایای فوق العاده ای به دنبال خواهد. استفاده از این روش نه تنها باعث به وجود آمدن موهایی با ظاهر کاملا طبیعی میشود بلکه عارضه ای ایجاد نخواهد کرد و در کمترین زمان مکن انجام میشود به طوری که بیمار میتواند در طی یک جلسه به نتیجه ی دلخواه خود دست پیدا کند که همین باعث شده ترمیم موی HRT طرفداران زیادی پیدا کند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم