کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم مو HRP

نوشته شده در تاریخ 29 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 690 views

ترمیم مو HRP

ترمیم مو HRP

همانطور که میدانید ما در دنیای پیشرفته ای زندگی می کنیم که درمان های بسیار زیادی برای رفع مشکلات به وجود آمده است اما مسئله اینجاست که کدام یک از این روش ها میتواند نتیجه بخش باشد؟ در این رابطه باید بدانید که ترمیم مو HRP یکی از روش هایی است که این روزها طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرده است. در این روش پزشک متخصص نمونه ای تار موی افراد را برداشت کرده و نمونه ای همانند آن را تهیه می کنند و با استفاده از قالب های پروتز به ترمیم مو و کاشت مویی طبیعی می پردازند. برای اینکه بتوانید این عمل را با موفقیت پشت سر بگذارید باید به پزشکی متخصص و با تجربه مراجعه نمائید تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری نمائید.

ترمیم مو HRP

مزایای ترمیم مو HRP

مطمئنا آگاهی از مزایای روش های درمانی کمک می کند تا شما راحت تر و بدون هیچ تردیدی دست به انجام آنها بزنید. از همین رو در این قسمت در نظر داریم تا به مزایای ترمیم مو HRP بپردازیم تا با آگاهی بیشتری به سمت آن حرکت کنید برخی از این مزایا عبارتند از:

  • هیچ نیازی به استفاده از عمل های جراحی نیست.
  • انجام این ترمیم در طی یک جلسه انجام می شود.
  • هیچ کسی متوجه کاشت موی شما نمی شود.
  • امکان شانه زدن و همچنین کوتاه کردن مو نیز وجود دارد.
  • عمر مفید این روش ۲ الی ۵ سال بوده و در صورتی که مراقبت های ویژه ای را داشته باشید این مقدار افزایش پیدا خواهد کرد.

ترمیم مو HRP

هزینه ترمیم مو HRP

یکی از مهمترین مسائلی که در رابطه با ترمیم مو HRP وجود دارد، این است که هزینه انجام آن چقدر می باشد. در این رابطه باید به شما بگوییم که هزینه انجام این کار به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. از جمله اینکه وسعت از دست دادن موهایتان چقدر می باشد و یا اینکه این عمل به چقدر مقدار تار مو نیاز دارد. علاوه بر تمام موارد گفته شده باید در جریان باشید که هر چقدر مهارت، تجربه و دانش پزشک مورد نظر شما بیشتر باشد هزینه دریافتی نیز بیشتر خواهد شد. از همین رو توصیه می شود که قبل از انجام عمل حتما با پزشک مربوطه جلسه مشاوره ای داشته باشید.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم