کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم مژه های شکسته

نوشته شده در تاریخ 7 می 2019 در دسته تعداد بازدید 762 views

ترمیم مژه های شکسته

ترمیم مژه

نازکی و شکنندگی مژه ها معمولا تاثیر زیادی در کاهش زیبایی خواهد داشت به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند باید به سرعت به درمان این مشکل بپردازند. خوشبختانه روش های زیادی برای ترمیم مژه های شکسته وجود دارد که افراد میتوانند با استفاده از آن ها در کمترین زمان ممکن به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند و شاهد افزایش رشد مژه های خود باشند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به معرفی روش هایی مناسب برای ترمیم مژه های شکسته بپردازیم تا بتوانید به راحتی زیبایی خود را افزایش دهید.

 

ترمیم مژه های شکسته با روغن هسته ی انگور

همانطور که میدانید از روغن های طبیعی میتوان برای درمان بسیاری از مشکلات پوست و مو استفاده کرد به همین دلیل بهتر است همیشه قبل از اینکه به سراغ داروهای شیمیایی بروید به امتحان روغن های طبیعی بپردازید. از میان روغن های مختلفی که وجود دارد روغن هسته ی انگور یکی از بهترین هاست چون دارای مواد مغذی فوق العاده ای است که باعث میشود مژه ها به سرعت رشد کنند.

روغن هسته ی انگور سرشار از ویتامین ای میباشد به همین دلیل استفاده از آن باعث کاهش اثرات منفی رادیکال های آزاد بر مژه ها خواهد شد و مژه ها بهتر رشد خواهند کرد و آسیب های وارد شده به ساقه ی مژه ها به سرعت کاهش خواهد یافت. برای مشاهده ی اثرات فوق العاده ی روغن هسته ی انگور باید هر شب قبل از خواب مژه هایتان را به آرامی ماساژ دهید تا مواد مغذی آن وارد بافت مژه ها شود.

ترمیم مژه

آلوئه ورا

برای ترمیم مژه های شکسته میتوانید از آلوئه ورا هم استفاده کنید. استفاده از آلوئه ورا باعث میشود تا تارهای مژه به صورت عمقی آب رسانی شوند و در مدت زمانی کوتاه شاهد افزایش حالت پذیری آن ها باشید. آلوئه ورا در میان داروهای گیاهی مختلفی که وجود دارد بیشترین خاصیت آبرسانی را خواهد داشت به همین دلیل برای آب رسانی موهای سر و مژه میتوان از ان استفاده کرد و به نتیجه رسید.

افرادی که به گیاه آلوئه ورا حساسیت دارند بهتر است از ژل های فرآوری شده ی آن استفاده کنند چون بر روی این ژل ها تغییراتی ایجاد میشود که مواد حساسیت زای آن به راحتی از بین خواهد رفت.

 

سفید ه ی تخم مرغ و عسل

برای ترمیم مژه های شکسته میتوانید از سفیده ی تخم مرغ و عسل نیز استفاده نمایید. این دو ماده ی طبیعی به همراه یکدیگر باعث ترمیم بافت های مژه خواهند شد و علاوه بر این شفافیت مژه ها را نیز افزایش میدهند. برای استفاده از تخم مرغ و عسل باید آن ها را به نسبت مساوی با یکدیگر ترکیب کنید و مژه هایتان را با آن ماساژ دهید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم