کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تصاویر و مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 10 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 1,412 views

تصاویر و مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

تصاویر و مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

تصاویر و مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

برخی افراد متقاضی کاشت مو مایل هستند که بدانند پس از کاشت مو ، روند رشد موها به چه شکل است و  رشد موها در هر ماه به چه میزان است ، در همین راستا در این مقاله ، مراحل رشد مو بعد از کاشت مو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

عمل زیبایی کاشت مو

به عمل پیوند فولیکول های مو که از ناحیه پشت سر فرد با انجام جراحی و تحت بیحسی موضعی برداشته می شوند و با انجام جراحی در نواحی طاس سر با دقت بسیار بالایی کاشته می شوند ، عمل زیبایی کاشت مو گفته می شود ، موهای کاشته شده در صورت پیوند مناسب با بدن رشد کرده و همانند موهای طبیعی فرد خواهند بود به طوری که قابل تشخیص نبوده و فرد رضایت کاملی از نتایج کاشت مو خواهد داشت .

تصاویر و مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

کاندید مناسب کاشت مو

همه ی افراد دچار طاسی سر امکان کاشت موی طبیعی را ندارند زیرا وجود بانک موی مناسب و قوی ، داشتن سن بالای ۲۵ سال ، داشتن سطح انتظارات معقول و برخورداری از وضعیت سلامتی مناسب از جمله شرایط لازم برای انجام کاشت مو در یک فرد می باشد که در صورت نبود هر یک از این فاکتورها ، نتایج کاشت مو موفقیت آمیز و راضی کننده نخواهد بود ، لذا جهت تشخیص کاندید مناسب بودن فرد جهت کاشت مو باید به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کرد .

تصاویر و مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

مراحل رشد مو

پس از کاشت فولیکول های پیوندی ، حدود هفته ی دوم الی سوم ، ساقه ی موهای کاشته شده شروع به ریزش خواهند کرد اما فولیکول مو در پوست باقی خواهد ماند ، ریزش موها تا پایان ماه اول کلیه ی موها خواهند ریخت زیرا شوک به آنها وارد می گردد و امری بسیار طبیعی است .

از ماه دوم تا ماه چهارم موهای جدید از فولیکول های مو شروع به رشد کردن خواهند کرد که به صورت نازک و کم پشت هستند .

تصاویر و مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

از ماه پنجم تا ماه نهم بیشتر موهای پیوندی قابل مشاهده بوده و رشد می کنند و طول آنها حدود ۸ سانتی متر است و از پایان ماه نهم موها شروع به پرپشتی و ضخیم شدن می کنند .

در برخی افراد در سال اول بیشتر موهای کاشته شده از پوست خارج شده و رشد کرده اند ولی ممکن است موها کمی فر و پیچ خورده باشند که در برخی افراد  در سال دوم نتیجه نهایی کاشت موها نمایان خواهد شد که ممکن است نتیجه ی نهایی در عده ای دیگر در همان سال اول نمایان گردد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم