کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تغذیه بعد کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 11 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 476 views

تغذیه بعد کاشت مو

تغذیه بعد کاشت مو

افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند در اکثر موارد شاهد رشد سریع موها خواهند بود و دچار مشکلی نخواهند شد اما برای اینکه موها در بهترین حالت ممکن رشد کنند بهتر است به یک سری نکات توجه ویژه ای داشت. داشتن برنامه ی مناسب تغذیه بعد کاشت مو یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه داشت چون همانطور که میدانید موها برای رشد به مواد تغذیه ای مختلف نیاز دارند و در صورتی که فرد به غذاهایی که مصرف میکند اهمیت ندهد قطعا دچار مشکلاتی خواهد شد.

اهمیت تغذیه بعد کاشت مو

از میان موارد مختلفی که باید بعد از کاشت مو توجه داشته باشید قطعا تغذیه یکی از مهمترین موارد خواهد بود چون تغذیه بعد کاشت مو باعث میشود تا احتمال عوارض مختلف به حداقل ممکن برسد و مو ها رشد بهتری داشته باشند. بهتر است بدانید افرادی که از غذاهای مقوی استفاده میکنند شاهد رشد موهایی پرپشت و ضخیم تر بعد از کاشت مو خواهند بود.

تغذیه بعد کاشت مو

استفاده از غذاهای مناسب بعد از کاشت مو باعث میشود تا زخم ها زودتر بهبود پیدا کنند و به همین دلیل احتمال ریزش موهای کاشته شده و مشکلات دیگر به حداقل ممکن خواهد رسید. البته در کنار تغذیه باید به موارد دیگری که متخصصان توصیه میکنند هم توجه کافی داشته باشید. مثلا به سلامت روحی خود بعد از کاشت مو بیشتر اهمیت دهید و سعی کنید کمتر در معرض آسیب های روحی قرار گیرید.

برنامه تغذیه بعد کاشت مو

برنامه تغذیه بعد کاشت مو باید حتما فاقد غذاهای سرخ کردنی، فست فود ها و غذاهای سنگین باشد چون مصرف این غذاها باعث کاهش خون رسانی در پوست سر خواهد شد و به دنبال آن احتمال عوارض مختلف افزایش پیدا میکند. بعد از کاشت مو باید حتما تا جایی که امکان دارد به اندازه آب بنوشید و سعی کنید مصرف قند و شکر را هم به حداقل برسانید.

تغذیه بعد کاشت مو

بهترین غذاها بعد از کاشت مو

بهترین تغذیه بعد کاشت مو تغذیه ای خواهد بود که در آن ویتامین های مختلف برای رشد موها وجود داشته باشد به همین دلیل باید تمام غذاهای مفید را در رژیم غذایی خود قرار دهید. مصرف غذاهای خون ساز مانند جگر، گوشت قرمز و مغز ها بعد از کاشت مو به شدت توصیه میشود چون باعث افزایش رشد و ضخامت موها خواهد شد.

مصرف میوه و سبزیجات هم قطعا تاثیر زیادی بر روی افزایش رشد موها خواهد داشت به همین دلیل باید تا جایی که امکان دارد به افزایش آن ها در رژیم غذایی خود بپردازید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم