کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه

نوشته شده در تاریخ 3 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 653 views

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه

به دلیل اینکه در حال حاضر روش های زیادی برای افزایش زیبایی وجود دارد بسیاری از افراد با این روش ها آشنایی کامل ندارند و همین باعث میشود برای رفع نواقص زیبایی خود از روش هایی استفاده کنند که برایشان رضایت بخش نباشد. به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به معرفی دو روش کاشت و اکستنشن مژه و تفاوت های آن بپردازیم تا بتوانید با توجه به اهدافی که از روش های درمانی دارد به انتخاب این روش ها بپردازید.

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه

روش های کاشت مژه طبیعی

کاشت و اکستنشن مژه هر در از روش های مناسب برای افزایش تراکم مژه هستند که میتوان با استفاده از آن ها شاهد نتایج قابل قبولی بود اما بهتر است بدانید این روش ها تا حد زیادی با هم تفاوت دارند که حتما باید با آن ها آشنا شوید. قبل از اینکه به تفاوت این روش ها بپردازیم بهتر است روش های کاشت مژه که امروزه جزء ایمن ترین روش ها به شمار میرود را معرفی کنیم.

به طوری کلی روش های کاشت مژه طبیعی جزء تنها روش دائمی برای افزایش تراکم ابرو به شمار میروند و در حال حاضر روش دیگری برای رفع کچلی مژه ها وجود ندارد. برای کاشت مژه ی طبیعی متخصصان با استفاده از روش ها و تکنیک های مختلف به انتقال فولیکول و موهای سالم از نواحی مختلف بدن مانند سر به پلک ها میپردازند که این کار باعث میشود ظاهری کاملا طبیعی برای مژه ها به وجود آید.

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه

اکستنشن مژه

یکی از تفاوت های اصلی کاشت و اکستنشن مژه این است که اکستنشن روشی موقت است و برای انجام آن از چسب و مژه های مصنوعی استفاده میشود. استفاده از این روش ضمن مزایایی که دارد باعث میشود ماندگاری زیادی نخواهد داشت و در بلند مدت میتواند عوارضی را برای بیمار به وجود آورد به همین دلیل به صورت کلی پیشنهاد نمیشود.

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه

همانطور که به معرفی روش های کاشت و اکستنشن مژه پرداختیم این روش ها در بسیاری از موارد با هم تفاوت دارند که به طور خلاصه میتوان گفت کاشت مژه روشی کاملا ایمن اما گران قیمت برای افزایش تراکم موهاست که نتایج کاملا دائمی به دنبال خواهد داشت و ظاهری که به وجود می آید هم کاملا طبیعی خواهد بود.

این در حالی است که برای اکستنشن مژه از موهای مصنوعی استفاده میشود و ماندگاری کمی خواهد داشت اما افرادی که از آن استفاده میکنند هزینه ی کمتری پرداخت خواهند کرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم