کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض و مشکلات تقویت ابرو با سیر

نوشته شده در تاریخ 14 می 2019 در دسته تعداد بازدید 691 views

عوارض و مشکلات تقویت ابرو با سیر

عوارض و مشکلات تقویت ابرو با سیر

در طب سنتی از سیر برای درمان بسیاری از بیماری ها و مشکلات پوستی استفاده میشود چون این ماده ی طبیعی خواص فوق العاده ای دارد و افرادی که از آن استفاده میکنند در کمترین زمان ممکن شاهد آن خواهند بود. اما باید به این نکته توجه داشت که استفاده از مواد طبیعی هم ممکن است در برخی از موارد مشکلاتی را به وجود آورد به همین دلیل باید قبل از هر چیز با آن آشنایی کافی پیدا کرد. در ادامه به عوارض و مشکلات تقویت ابرو با سیر اشاره خواهیم کرد پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

اثرات

تقویت ابرو با سیر در برخی از موارد ممکن است مشکلاتی را به دنبال داشته باشد اما این به معنای بی تاثیر بودن سیر نخواهد بود چون این داروی فوق العاده ی طبیعی در بسیاری از موارد اثرات معجزه آسایی به دنبال نخواهد داشت و باعث میشود تا ابرو ها به سرعت رشد کنند. سیر بهترین ماده ی طبیعی برای ضد عفونی کردن فولیکول های مو میباشد به همین دلیل با آن میتوان از ریزش ابرو نیز جلوگیری کرد.

افرادی که به صورت مکرر به اصلاح ابروهای خود میپردازند میتوانند از سیر برای جلوگیری از جوش های پوستی و به وجود آمدن التهابات در ناحیه ی ابرو استفاده کنند. سیر به دلیل داشتن مواد مغذی مختلف باعث میشود تا ضخامت ابرو ها نیز افزایش قابل توجهی پیدا کند به همین دلیل میتوان با  استفاده از آن به ابروهایی پرپشت دست پیدا کرد و زیبایی خود را تا چندین برابر افزایش داد.

عوارض و مشکلات تقویت ابرو با سیر

معایب

قبل از اینکه به تقویت ابرو با سیر بپردازید باید بدانید که استفاده از این داروی گیاهی معایبی هم دارد و نمیتوان همیشه به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کرد. افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند نباید به دنبال انتظارات غیر واقعی باشند چون سیر به هیچ وجه باعث افزایش شدید تراکم ابرو ها نخواهد شد.

استفاده از سیر برای افرادی مناسب است که دچار ریزش ابروی موقت شده اند و در گذشته ابروهایی پرپشت داشته اند به همین دلیل اگر از بدر تولد ابروهایتان کم پشت بوده بهتر است به فکر استفاده از روش های موثر که در کلینیک های زیبایی وجود دارد باشید.

 

عوارض

تقویت ابرو با سیر ممکن است نتیجه بخش نباشد اما باعث به وجود آمدن عوارض خطرناک نیز نخواهد شد به همین دلیل میتوانید بدون نگرانی به استفاده از آن بپردازید اما باید به این موضوع هم توجه داشته باشید که در برخی از موارد ممکن است باعث التهابات پوست، خارش، سوزش، تورم و … شود که میتوانید با قطع استفاده از آن و شستن ابروها با آب سرد به سرعت شاهد رفع آن باشید.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم