کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت ابرو در دوران بارداری

نوشته شده در تاریخ 19 مارس 2019 در دسته تعداد بازدید 1,203 views

تقویت ابرو در دوران بارداری

تقویت ابرو در دوران بارداری

در دوران بارداری معمولا بسیاری از مادران دچار کاهش زیبایی میشوند چون بارداری باعث ایجاد تغییرات مختلف در بدن میشود و همین زمینه ی مشکلات مختلفی مانند ریزش مو و ابروها را فراهم می کند به همین دلیل در بسیاری از مواقع تقویت ابرو در دوران  بارداری اهمیت زیادی خواهد داشت. با استفاده از روش هایی که برای تقویت ابرو و حتی موهای سر وجود دارد میتوان سلامت موها را تا چند برابر افزایش داد و در مدت زمانی کوتاه شاهد افزایش رشد ابروها بود که در ادامه به چند مورد از آن ها خواهیم پرداخت.

درمان تقویت ابرو در بارداری

درمان ریزش ابرو در بارداری کار چندان سختی نخواهد بود. بهتر است بدانید ریزش ابرویی که در دوران بارداری به وجود می آید به علت تغییرات ناگهانی هورمون ها در بدن میباشد به همین دلیل بسیاری از مادران بعد از بارداری به صورت خودکار شاهد رشد ابروهای خود خواهند بود. البته برای تقویت ابرو در دوران بارداری در برخی از موارد نیاز به مراجعه به پزشک خواهد بود.

سوء تغذیه و کمبود برخی از ویتامین ها در دوران بارداری ممکن است باعث ریزش ابرو ها شود به همین دلیل اگر دچار ریزش شدید ابروها شده اید بهتر است با مراجعه به پزشک از این موضوع اطمینان حاصل کنید. برای درمان ریزش ابرو در بارداری میتوان از داروهای گیاهی هم استفاده کرد که در ادامه به یکی از رایج ترین آن ها خواهیم پرداخت تا بتوانید رشد ابروهایتان را افزایش دهید.

قطره رزماری برای تقویت ابرو در دوران بارداری

برای تقویت ابرو در دوران بارداری میتوانید از قطره رزماری استفاده کنید. گیاه رزماری یکی از بهترین گیاهانی است که میتوان برای درمان ریزش مو و ابرو مورد استفاده قرار داد و به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد. رزماری باعث تحریک ابرو ها میشود به همین دلیل افرادی که از آن استفاده می کنند حتی شاهد افزایش ضخامت ابروهای خود نیز خواهند بود.

بهترین زمان استفاده از قطره ی رزماری قبل از خواب میباشد. باید به این نکته توجه داشته باشید که برای افزایش رشد ابروها باید به صورت منظم از آن استفاده نمود.

قطره رزماری برای تقویت ابرو در دوران بارداری

جلوگیری از ریزش ابرو در بارداری

برای تقویت ابرو در دوران بارداری و جلوگیری از ریزش آن باید به رژیم غذایی خود بیشتر اهمیت دهید و سعی کنید از مصرف غذاهای مضر بپرهیزید. علاوه بر این باید بیشتر از میوه ها و سبزیجات استفاده کنید تا تغییرات هورمونی مختلفی که در بدن به وجود می آید کمتر بر روی موها تاثیر داشته باشد.

 تقویت ابرو در دوران بارداری

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم