کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت ابرو و روش های مورد استفاده

نوشته شده در تاریخ 29 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 372 views

تقویت ابرو و روش های مورد استفاده

تقویت ابرو و روش های مورد استفاده

امروزه در دنیای پیشرفته ای زندگی می کنیم که راه های بسیار زیادی برای رفع مشکل پیش روی انسان ها قرار می دهد از همین رو اگر با مشکلاتی از جمله ریزش ابرو مواجه شدید نیازی به نگرانی نیست. راه های بسیار زیادی برای تقویت ابرو وجود دارد که از جمله میتوان به PRP اشاره کرد. در این روش پزشک با استفاده از دستگاه هایی که در اختیار دارد پروتئین ها، ویتامین ها و سایر مواد مغذی برای رشد مو را به ناحیه مورد نظر تزریق می کند و با تحریک فولیکول ها و افزایش گردش خون رشد دوباره ای را برای موهای ابرو فراهم می آورد و افراد را به نتیجه دلخواه میرساند.

تقویت ابرو و روش های مورد استفاده

مزایای روش PRP در تقویت ابرو

همانطور که گفته شد یکی از راه های تقویت مو و همچنین تقویت ابرو PRP می باشد. هنگامی که شما از مزایای انجام آن آگاهی پیدا کنید مطمئنا با خیالی آسوده تر و اطمینان بیشتر به سمت آن سوق پیدا خواهید کرد. از همین رو در نظر داریم در این قسمت به معرفی برخی از مزایای آن میپردازیم:

  • انجام عمل در حدود ۱ ساعت زمان نیاز دارد.
  • همواره نتایج بسیار خوبی را از خود به جای گذاشته است.
  • دوره نقاهت بسیار کوتاه مدت و آرامی را برای بیمار به همراه دارد.
  • در این روش نیازی به جراحی نیست.
  • هزینه بسیار معقولی را برای بیمار به همراه دارد.

هزینه PRP تقویت ابرو چقدر است؟

یکی از اصلی ترین سوالاتی که از جانب بیماران و متقاضیان برای تقویت ابرو مطرح می شود این است که هزینه انجام عمل PRP مو چقدر می باشد. در این رابطه باید بدانید که اینکه پزشک مورد نظر شما تا چه اندازه مهارت، تخصص و تجربه انجام این عمل را دارد و یا اینکه وسعت ریزش موهایتان چقدر می باشد و همچنین باید در نظر داشته باشید اینکه کلینیک انتخابی در چه موقعیت جغرافیایی قرار دارد و یا اینکه از چه تجهیزات و چه تعداد پرسنل بهره مند می باشید در تعیین هزینه های نهایی تاثیرگذار خواهد بود. هر چقدر کیفیت ارائه خدمات بیشتر باشد هزینه نهایی افزایش پیدا می کند.

تقویت ابرو و روش های مورد استفاده

مراقبت های بعد از تقویت ابرو

پس از اینکه PRP را به عنوان تقویت ابرو انتخاب کردید باید در جریان باشید که مراقبت های بعد از عمل یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه کنید. در واقع به عقیده پزشکان رعایت این موارد بخشی از درمان بوده و میتواند شما را به نتیجه دلخواه برساند. این مراقبت ها عبارتند از:

  • در مدت ۳ روز از رفتن حمام خودداری کنید.
  • از انجام فعالیت های سنگین ورزشی به مدت یک هفته پرهیز کنید.
  • زیر نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید.
  • داروهای تجویز شده را به موقع مصرف کنید

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم