کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت ابرو و مژه

نوشته شده در تاریخ 31 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 525 views

تقویت ابرو و مژه

تقویت ابرو و مژه

ما در دنیایی زندگی می کنیم که هر لحظه روشی جدید برای درمان و تقویت ابرو و مژه را معرفی می کند. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که دچار ریزش ابرو و مژه شده اید نیازی نیست خیلی نگران نشوید. بهترین راهی که برای تقویت ابرو وجود دارد این است که از روش PRP  و یا کاشت ابرو استفاده کنید. البته برای اینکه بتوانید به نتیجه ای دلخواه دست پیدا کنید باید به پزشکی متخصص و با تجربه مراجعه کنید تا با بررسی های دقیق روشی مناسب را انتخاب نماید. در واقع در این روش پزشک بانک موی افراد و همچنین راه های تحریک فولیکول ها را بررسی می کند و سپس تصمیم نهایی را به بیمار ابلاغ می نماید.

تقویت ابرو و مژه

روش های کاشت ابرو

یکی از روش هایی که این روزها برای تقویت ابرو و مژه مورد استفاده قرار میگیرد کاشت ابرو می باشد. در این روش نیز پزشکان با توجه به بررسی هایی که انجام می دهند ناحیه ای را به عنوان بانک موی افراد انتخاب می کنند، که معمولا برای کاشت ابرو از ناحیه پشت گوش استفاده می کنند زیرا شباهت بسیار زیادی به موهای ابرو دارد. آن را برداشت کرده و در ناحیه مورد نظر کاشت می کند. این روزها کاشت ابرو به روش های مختلفی از جمله FIT، FUT، SUT و FUE انجام می شود که تقریبا شباهت بسیار زیادی به یکدیگر دارند اما انتخاب هر یک از آنها به تصمیم پزشک شما بستگی دارد.

هزینه تقویت ابرو و مژه

وقتی که تصمیم به تقویت ابرو و مژه خود میگیرید اولین مسئله ای که ذهن شما را به خود مشغول می کند این است که هزینه انجام این کار چقدر می باشد. باید بدانید که عوامل زیادی در تعیین هزینه دخیل هستند که در این میان میتوان به پزشک، موقعیت جغرافیایی کلینیک، روشی که برای تقویت انتخاب می شود، تجهیزات، پرسنل و… اشاره کرد. دقت کنید هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده افزایش پیدا کند مسلما هزینه دریافتی نیز بیشتر خواهد از همین رو بهترین کار این است که حتما جلسه ای با پزشک مورد نظر خود برگزار کرده و نسبت به این موضوع آگاه شوید.

تقویت ابرو و مژه

مزایای روش PRP ابرو

پس از اینکه تصمیم به تقویت ابرو و مژه گرفتید و روش PRP را انتخاب کردید، مسئله ای که به وجود می آید این است که آیا انجام این روش مزایایی را با خود به همراه دارد؟ اطلاع از این مسائل کمک می کند تا با آگاهی بیشتری به سمت انجام آن بروید و تردیدها را راحت تر کنار بگذارید.

  • هزینه بسیار کمی را برای افراد به همراه دارد.
  • ابروهایی خوش حالت و زیبا را فراهم می آورد.
  • ابروهای طبیعی افراد رشد دوباره خود را بدست می آورند.
  • هیچگونه عوارضی ندارد.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم