کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت بانک مو

نوشته شده در تاریخ 8 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 1,582 views

تقویت بانک مو

تقویت بانک مو

افرادی که دچار ریزش مو میشوند با اصطلاحات زیادی روبرو میشوند که باید با آن تا حدی آشنایی پیدا کنند چون در غیر اینصورت دچار سردرگمی خواهند شد. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که متخصصان معمولا راهنمایی لازم برای استفاده از روش های مختلف را در اختیار بیماران قرار خواهند داد اما قطعا باز هم ممکن است سوالاتی برای بیماران به وجود آید به همین دلیل در مطالبی که منتشر خواهیم کرد سعی میکنید به معرفی اصطلاحات مختلف بپردازیم. بانک مو و تقویت بانک مو موضوعی است که در ادامه به آن میپردازیم.

بانک مو

معمولا افرادی که دچار ریزش موی ارثی میشوند در بسیاری از موارد از روش های دائمی مانند کاشت مو استفاده خواهند کرد تا بتوانند شاهد رشد موهایی طبیعی و زیبا باشند و مجددا موهایشان دچار ریزش نشود. در میان شرایط مختلفی که برای کاشت مو وجود دارد داشتن بانک موی کافی یکی از مهمترین شرایط است به همین دلیل بسیاری از افراد ممکن است این سوال را داشته باشند که بانک مو چیست؟

تقویت بانک مو

همانطور که میدانید برای کاشت مو متخصصان با انتقال مو از نقاط مو از نقاط مختلف بدن به قسمت هایی که دچار کچلی و طاسی شده میپردازند.  بانک مو به موهای ناحیه ی انتقال دهنده گفته میشود که متخصصان برای کاشت مو به آن نیاز خواهند داشت و در صورتی که وجود نداشته باشد قطعا کاشت مو امکان پذیر نخواهد بود. در ادامه به تقویت بانک مو اشاره میکنیم.

روش های تقویت بانک مو

ممکن است این سوال برای بسیاری از افراد پیش آمده باشد که افراد فاقد بانک موی قوی میتوانند با استفاده از روش های مختلف به تقویت بانک مو و استفاده از روش های کاشت بپردازند؟

تقویت بانک مو

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که در حال حاضر افرادی که بانک موی ضعیف دارند متاسفانه نمیتوانند از روش های کاشت مو استفاده کنند و در صورتی که بانک موها به صورت موقت تقویت شوند باز هم امکان کاشت مو وجود نخواهد داشت به همین دلیل باید از روش های دیگر برای کاشت مو استفاده کرد.

 

رفع ریزش مو با بانک موی ضعیف

همانطور که گفتیم روشی برای تقویت بانک مو وجود ندارد به همین دلیل افرادی که موهای پرپشت ندارند باید از روش های دیگر استفاده کنند. در حال حاضر روش هایی مانند PRP،مزوتراپی و لیزر تراپی از روش هایی هستند که میتوان برای افزایش رشد موها از آن استفاده کرد و خوشبختانه اکثر افراد با استفاده از آن ها شاهد بهبود وضعیت موها ی خود خواهند بود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم