کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت رویش موی صورت

نوشته شده در تاریخ 9 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 749 views

تقویت رویش موی صورت

تقویت رویش موی صورت

رویش موی صورت برای بسیاری از آقایان اهمیت زیادی دارد به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به عوامل موثر در تقویت ریش و سبیل بپردازیم تا بتوانید با استفاده از آن به رشد موهای صورت خود کمک کنید. بهتر است بدانید در بسیاری از موارد میتوان با راهکارهایی بسیار ساده رشد موهای صورت را افزایش داد و حتی از ریزش آن ها جلوگیری به عمل آورد. البته در تقویت مو باید توجه داشته باشید که در برخی از موارد باید به پزشک مراجعه کرد تا با استفاده از روش های موثر سریعا به نتیجه رسید و شاهد رشد حداکثری موهای صورت بود.

تقویت رویش موی صورت

برای رویش موی صورت میتوانید در بسیاری از موارد از مواد طبیعی استفاده کنید چون استفاده از مواد طبیعی در بسیاری از مواقع اثر بخش خواهد بود و باعث افزایش تراکم موها میشود. اما باید این را هم بدانید که در برخی از موارد نمیتوان از روش های سنتی برای دستیابی به نتیجه ی دلخواه استفاده کرد چون کچلی ارثی صورت به هیچ وجه با روش های طبیعی رفع نخواهد شد.

تقویت رویش موی صورت

مشکلات ژنتیکی یکی از عوامل تاثیر گذار در رویش موی صورت به شمار میروند به همین دلیل در صورتی که دچار آن باشید باید حتما از روش های کاشت ریش استفاده کنید اما اگر موهایتان صورتتان به علت نازکی کم پشت به نظر میرسد میتوانید از داروهای گیاهی که در ادامه به آن می پردازیم استفاده نمایید تا به چهره ای زیبا تر دست پیدا کنید. استفاده از این داروها در اکثر موارد باعث تقویت فولیکول ها میشود.

افزایش رویش موی صورت با بذر شنبلیله

برای افزایش رویش موی صورت میتوانید از بذر شنبلیله استفاده کنید چون این گیاه فوق العاده دارای مقادیر قابل توجهی از پروتئین، نیکوتین و لسیتین است به همین دلیل استفاده از آن باعث تقویت فولیکول ها و افزایش رشد موهای صورت میشود. افرادی که به صورت مکرر از شنبلیله استفاده میکنند میتوانند شاهد تراکم و رشد موهای صورت و حتی سر خود باشند.

تقویت رویش موی صورت

برای استفاده از شنبلیله باید آن را به مدت یک روز خیس کنید تا کمی نرم شود. بعد از این باید کمی روغن نارگیل به آن اضافه نمایید و صورتتان را با آن ماساژ دهید تا شاهد افزایش رشد موهای آن باشید.

تقویت رویش موی صورت با آب لیمو

برای تقویت رویش موی صورت میتوان از آبلیمو هم استفاده کرد. آبلیمو سرشار از ویتامین c و آنتی اکسیدان های مختلف است به همین دلیل استفاده از آن باعث تقویت فولیکول ها و افزایش رشد مو میشود. برای استفاده از آب لیمو بهتر است آن را کمی با آب رقیق کنید تا باعث ایجاد حساسیت های پوستی نشود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم