کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت ریشه ی مو

نوشته شده در تاریخ 21 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 528 views

تقویت ریشه ی مو

تقویت ریشه ی مو

تقویت ریشه ی مو در کلینیک های زیبایی به چه صورت است؟

امروزه در کلینیک های زیبای روش های موثری برای رفع ریزش مو و کچلی به وجود آمده است که اتفاقا متقاضیان زیادی دارد و بسیاری از بیماران برای کاهش ریزش موی خود و دست یابی به موهایی پرپشت تر از آن استفاده میکنند. استفاده از روش هایی که در کلینیک ها وجود دارد معمولا اثر بخشی بیشتری به دنبال خواهد داشت این در صورتی است که در اکثر موارد نمیتوان با استفاده از روش های خانگی به نتایج مناسب و قابل قول دست پیدا کرد به همین دلیل در ادامه به روش های تقویت ریشه ی مو که در کلینیک ها وجود دارد میپردازیم.

تقویت ریشه ی مو با مزوتراپی

از میان روش های مختلفی که برای تقویت ریشه ی مو در کلینیک های زیبایی وجود دارد میتوان گفت روش مزوتراپی یکی از بهترین روش هاست چون مزایای فوق العاده ای به دنبال دارد و در اکثر موارد افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد افزایش رشد مو و رفع ریزش موی خود خواهند بود. بهتر است بدانید هزینه ی این روش در مقایسه با سایر روش های مانند پی ار پی بسیار کمتر است.

در این روش متخصصان قبل از هر چیز به بررسی وضعیت موهای بیمار میپردازند و بعد از آن با توجه به آن داروها و ویتامین های لازم برای رشد موهای بیمار را تهیه میکنند و آن را به نقاط مختلف سر که دچار کچلی و طاسی شده تزریق مینمایند. تقویت ریشه ی مو با استفاده از این روش در یک جلسه ی نیم ساعته انجام میشود اما باید حداقل چند ماه برای مشاهده ی نتایج صبر کرد.

تقویت ریشه ی مو

پی ار پی برای تقویت ریشه ی مو

برای تقویت ریشه ی مو میتوانید از روش پی ار پی هم استفاده کنید. هزینه ی این روش نسبت به روش مزوتراپی بیشتر است و انجام آن وقت بیشتری از شما خواهد گرفت اما در عوض مزایای فوق العاده ای دارد و حتی افرادی که دچار ریزش موی ارثی شده اند نیز میتوانند در برخی موارد شاهد افزایش رشد موها خود باشند.

پی ار پی روشی است که در آن متخصصان برای تقویت ریشه ی مو به تزریق پلاکت های خون به ناحیه ی سر میپردازند که این کار باعث میشود فولیکول ها ترمیم و تقویت شوند و شاهد افزایش رشد موها باشیم.

تقویت ریشه ی مو

تقویت فولیکول مو با لیزر درمانی

لیزر درمانی هم از روش های مناسبی است که میتوان برای تقویت ریشه ی مو از آن استفاده کرد. این روش هم عارضه ی خطرناکی به دنبال نخواهد داشت و جزء روش های ایمن به شمار میرود. استفاده از دستگاه های لیزر و تابش اشعه ی آن به سر باعث میشود تا موها تحریک شوند و شاهد افزایش رشد و ضخامت آن ها باشیم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم