کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت فولیکول موی صورت

نوشته شده در تاریخ 21 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 420 views

تقویت فولیکول موی صورت

تقویت فولیکول موی صورت

تقویت فولیکول موی صورت با روش های درمانی

همانطور که موهای سر برای خانم ها اهمیت زیادی دارد بسیاری از آقایان به موهای صورت خود اهمیت زیادی میدهند به صورتی که ریزش آن باعث میشود تا دچار مشکلات روحی و کاهش اعتماد به نفس شوند. بهتر است بدانید حتی برخی از آقایان به موهای صورت خود اهمیت بیشتری میدهند و ریزش موهای صورت بیشتر از ریزش موهای سر برایشان مشکل ساز خواهد بود به همین دلیل پیشنهاد میشود افرادی که به ریش و سبیل های خود اهمیت میدهند با استفاده از روش هایی که وجود دارد به تقویت فولیکول موی صورت بپردازند. تقویت فولیکول ها باعث میشود تا موهای زیبا تر و خوش حالت تر در قسمت صورت رشد کند و علاوه بر این شاهد ریزش ریش و سبیل نباشیم. در این مطلب به روش های درمانی برای تقویت فولیکول و ریشه ی موهای صورت خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

لیزر تراپی برای تقویت فولیکول موی صورت

برای تقویت فولیکول موی صورت میتوان از لیزر تراپی استفاده کرد. بهتر است بدانید برای استفاده از این روش لازم نیست حتما به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید چون استفاده از دستگاه های لیزر تراپی هم کاملا موثر خواهند بود. البته استفاده از این دستگاه ها شاید کمی هزینه بر باشد و مجبور باشید بیشتر از آن استفاده کنید چون از دستگاه هایی که در کلینیک ها وجود دارند اثر بخشی کمتری خواهند داشت. برای تقویت موهای صورت در منزل میتوان از شانه های لیزری استفاده کرد.

تقویت فولیکول موی صورت

تقویت فولیکول موی صورت با ماینوکسیدیل

ماینوکسیدیل دارویی است که بیشتر برای رفع ریزش موی های سر استفاده میشود اما استفاده از این دارو برای ریش و سبیل هم میتواند دقیق نتایج یکسانی به دنبال داشته باشد به همین دلیل در صورتی که موهای صورتتان بیش از حد نازک و ضعیف است بهتر است برای تقویت فولیکول موی صورت از این دارو استفاده کنید. ماینوکسیدیل بدون نسخه ی پزشک به فروش میرسد اما بهتر است با مشورت پزشک تهیه شود.

تقویت فولیکول موی صورت با عسل

عسل به علت خواص خارق العاده ای که در تقویت فولیکول موی صورت دارد یکی از بهترین داروها برای رشد موهای صورت خواهد بود به همین دلیل اگر میتوانید به تهیه ی عسل طبیعی بپردازید بهتر است حتما این داروی موثر را امتحان کنید. استفاده از عسل باعث میشود تا موهای صورت رشد سریعتر و بهتری داشته باشند و شاهد رشد موهای خوش حالت تر باشید. علاوه بر این استفاده از عسل جلوی ریزش موهای صورت را هم خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم