کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت موهای شقیقه بهترین راه برای زیبایی صورت مردان

نوشته شده در تاریخ 20 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 445 views

تقویت موهای شقیقه بهترین راه برای زیبایی صورت مردان

تقویت موهای شقیقه بهترین راه برای زیبایی صورت مردان

تقویت موهای شقیقه بهترین راه برای زیبایی صورت مردان

بسیاری از آقایان در اوایل جوانی ریزش مو های شقیقه و جلوی سر را تجربه میکنند که همین باعث میشود زیبایی شان تا حد زیادی کاهش پیدا کند. متاسفانه بسیاری از آقایان در این موارد اهمیتی به این موضوع نمیدهند و به سادگی از کنار آن عبور میکنند که همین باعث میشود مشکلات روحی زیادی برایشان به وجود آید و شاهد کاهش اعتماد به نفس خود باشند. بهتر است بدانید در بسیاری از مواقع میتوان به راحتی از ریزش و اسیب دیدن موهای شقیقه جلوگیری کرد کافی از روش های ساده ای که برای تقویت مو وجود دارد استفاده نمود. استفاده از این روش ها چندان زمان بر نخواهد بود و حتی میتوانید در خانه هم از آن استفاده کنید. البته همیشه مراجعه به کلینیک های زیبایی نتایج بهتر و سریعتر برای تقویت موهای شقیقه به دنبال خواهد داشت به همین دلیل به صورت کلی پیشنهاد میشود.

تقویت موهای شقیقه اهمیت زیادی در زیبایی صورت مردان دارد

تقویت موهای شقیقه اهمیت زیادی در زیبایی مردان دارد چون افرادی که دچار ریزش مو در این ناحیه میشوند تعادل زیبایی صورتشان بهم میریزد و قسمت پیشانی کشیده تر به نظر میرسد. همین باعث میشود تا صورت کشیده تر به نظر برسد و فرد از چهره ی خود رضایت نداشته باشد. به همین دلیل تقویت موهای جلوی سر اهمیت زیادی دارد و بهتر است بدانید در اکثر موارد افرادی که دچار ریزش موی شقیقه و یا نازکی و کم پشتی آن میشوند مشکلات روحی مختلفی را تجربه میکنند اما معمولا به علت دقیق آن پی نمیبرند.

تقویت موهای شقیقه بهترین راه برای زیبایی صورت مردان

پی ار پی روشی مناسب برای تقویت موهای شقیقه است

استفاده از پی ار پی برای تقویت موهای شقیقه قطعا گزینه ی مناسبی خواهد بود که میتوانید انتخاب کنید چون استفاده از این روش چندان هزینه بر نخواهد بود و کاملا ایمن است. در روش PRP متخصصان برای تقویت موهای جلوی سر ماده ی پی ار پی را توسط سوزن های نازک به ناحیه ی شقیقه تزریق میکنند. این کار باعث میشود موهای کرکی و نازکی که در جلوی سر وجود دارد تقویت شود.

تقویت موهای شقیقه با روش های خانگی را امتحان کنید

میتوانید برای تقویت مو های شقیقه از روش های خانگی استفاده کنید. استفاده از این روش ها مزایای قابل توجهی نسبت به روش های دیگر دارد که همین باعث شده بسیاری از افراد برای رفع ریزش موی خود از روش های خانگی استفاده کنند. در میان روش های خانگی استفاده از تخم مرغ، روغن بادام و زیتون، آلوئه ورا، قهوه و عسل برای تقویت موهای سر بسیار مناسب خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم