کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت موهای صورت مردان

نوشته شده در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 45 views

تقویت موهای صورت مردان

تقویت موهای صورت مردان

با توجه به اینکه این روزها روش های پزشکی بسیار زیادی برای درمان و تقویت موهای صورت مردان، به دنیا معرفی شده است اما همچنان برخی از افراد ترجیح می دهند که از روش های گیاهی برای رسیدن به نتیجه دلخواه استفاده کنند. اگر بخواهیم به برخی از روش های گیاهی اشاره کنیم باید روغن هایی مانند روغن بادام، زیتون، نارگیل و… را نام ببریم. البته شما با تهیه انواع ماسک های مختلف میتوانید در تقویت موهای صورت نقشی داشته باشید. این روغن ها با نفوذ به زیر پوست، خود را به فولیکول های مو میرسانند و در نتیجه میتوانند در افزایش رشد مو تاثیر مثبتی داشته باشند. همچنین با افزایش گردش خون در آن ناحیه رشد موها افزایشی دو چندان پیدا می کند.

هزینه تقویت موهای صورت مردان با روش های گیاهی

وقتی تصمیم میگیرید که به تقویت موهای صورت مردان بپردازید مسئله ای که به وجود می آید این است که هزینه انجام این روش ها چقدر می باشد؟ در این رابطه باید بدانید که استفاده از روش های گیاهی برای رسیدن به نتیجه دلخواه خیلی سنگین نمی باشد. در واقع شما تنها هزینه تهیه روغن ها را پرداخت خواهید کرد. البته باید توجه داشته باشید که روغن های اصل را تهیه کنید که البته مقداری نسبت به سایر روغن ها هزینه ای بیشتر دارند. نکته دیگر این است که چون خودتان میتوانید آن را بر روی صورتتان بمالید هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد.

تقویت موهای صورت مردان

روش های پزشکی تقویت موهای صورت مردان

همانطور که گفته شد روش های پزشکی بسیار زیادی به دنیا معرفی شده است که میتوانید از آنها برای تقویت موهای صورت مردان استفاده کنید. که از جمله ان میتوان به روش هایی همچون کاشت مو، PRP، مزوتراپی و استفاده از انواع محلول ها را نام برد. در میان تمام روش های موجود کاشت مو یکی از بهترین و موثرترین روش ها بوده که همواره نتایج مطلوبی را از خود به جای گذاشته است. در این روش پزشک از بانک موی افراد گراف هایی را برای انتقال به ناحیه صورت برداشت می کند و عملیات کاشت را انجام می دهد.

مزایای کاشت موی صورت چیست؟

کاشت مو یکی از بهترین و موثرترین روش های موجود برای تقویت موهای صورت مردان می باشد که همواره نتایج خوبی را از خود به جای گذاشته است. در این راستا در نظر داریم تا نسبت به مزایای آن توضیحاتی را خدمت شما ارائه دهیم؛ این مسئله کمک می کند تا با آگاهی بیشتری تردیدها را کنار بگذارید و به سمت آن بروید:

  • هزینه مناسبی را برای افراد در پی دارد.
  • در کمترین زمان ممکن بیماران را به نتیجه دلخواه میرساند.
  • موهایی کاملا طبیعی را برای آنها به همراه دارد.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

تقویت موهای صورت مردان
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم