کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت موی آقایان

نوشته شده در تاریخ 2 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 426 views

تقویت موی آقایان

تقویت موی آقایان

هنگامی که سن افزایش پیدا می کند یکی از مشکلاتی که گریبانگیر آقایان می شود ریزش مو می شود، هرچند این ریزش مو در جوانان دیده می شود اما بهرحال شدت آن در سنین بالا بیشتر است. از همین رو در این مقاله در نظر داریم به برخی از روش های تقویت موی آقایان اشاره کنیم. از جمله این روش ها کاشت مو می باشد که همواره یکی از موثرترین و بهترین روش های درمان محسوب می شود و نتایج بسیار خوبی را از خود به جای میگذارد. برای اینکه بتوانید از این روش استفاده کنید باید به پزشکی متخصص و با تجربه مراجعه نمائید و با تشخیص و تجویز او به سراغ انجام این عمل بروید.

کاشت مو چگونه انجام می شود؟

همانطور که گفته شد کاشت مو یکی از بهترین راه های تقویت موی آقایان محسوب می شود. اما کاشت مو نیز امروزه به روش های مختلفی صورت میگیرد که در ابتدا پزشک متخصص باید به بررسی بانک موی افراد بپردازد در صورتی که افراد از بانک مویی قوی و ضخیم بهره مند باشند از آن ناحیه گراف هایی را برای انتقال به سایر نواحی که دچار ریزش شده است استفاده کرده و عملیات کاشت را انجام می دهند. دقت کنید انجام این عمل به ظرافت بسیار زیادی نیاز دارد تا هم به بانک مو و هم به گراف های برداشت و کاشت شده آسیبی وارد نشود. از همین رو در انتخاب پزشک دقت کنید.

تقویت موی آقایان

هزینه تقویت موی آقایان

یکی از اصلی ترین دغدغه های مردم برای تقویت موی آقایان هزینه های مربوط به انجام عمل می باشد. باید در جریان باشید که عوامل زیادی در هزینه ها تاثیر گذار هستند. هزینه پزشک در راس این هزینه ها قرار دارد، هر چقدر تخصص، مهارت، تجربه و دانش او به متدهای روز دنیا بیشتر باشد مسلما هزینه دریافتی نیز افزایش پیدا می کند. همچنین باید در جریان باشید که موقعیت جغرافیایی کلینیک، روشی که برای درمان انتخاب می کنید، تجهیزات؛ پرسنل و… بر روی هزینه ها موثر خواهد بود. بهترین کار این است که قبل از انجام عمل جلسه ای را پزشک ترتیب داده و نسبت به هزینه ها آگاه شوید.

مزایای کاشت مو برای تقویت موی آقایان

مسلما هر روش درمانی با مزایا و معایبی همراه است. آگاهی از این مسائل باعث می شود که شما با اطمینان بیشتری تردید ها را کنار گذاشته و به سمت آن حرکت کرده و یا از آن دور شوید. تقویت موی آقایان نیز از این قاعده مستثنی نیست از همین رو در این قسمت در نظر داریم به مزایای کاشت مو بپردازیم:

  • موهایی کاملا طبیعی و خوش حالت را برای بیماران فراهم می آورد.
  • هیچ نیازی به عمل های جراحی و بیهوشی نیست.
  • هیچگونه حساسیت پوستی و عوارض را با خود به دنبال ندارد.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم