کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت موی ابرو

نوشته شده در تاریخ 2 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 504 views

تقویت موی ابرو

تقویت موی ابرو

در دنیای پیشرفته امروز، پیدا کردن راهی که با استفاده از آن بتوانید به تقویت موی ابرو بپردازید خیلی سخت و دور از دسترس نیست. در این راه شما میتوانید از روش هایی همچون کاشت ابرو، مزوتراپی، PRP و انواع محلول ها استفاده کنید که بهره گرفتن از هر کدام به نظر پزشک و بررسی های دقیقی که انجام می دهد بستگی دارد. از همین رو اگر در نظر دارید تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید حتما پزشکی متخصص و با تجربه را پیدا نمائید. برای اینکه بتوانید از روش های موجود بهره بگیرید میتوانید جلسه مشاوره ای را با پزشک مربوطه ترتیب دهید و نسبت به تمام سوالاتی که در ذهن شما اعم از هزینه، مزایا و… وجود دارد آگاهی پیدا کنید.

تقویت موی ابرو با روش PRP

یکی از روش هایی که برای تقویت موی ابرو مورد استفاده قرار میگیرد PRP می باشد. در این روش پزشکان با استفاده از دستگاه مخصوصی که در اختیار دارند ویتامین ها، پروتئین ها و مواد مغذی که برای رشد ابرو مورد نیاز است را به ناحیه مورد نظر تزریق می کنند و به تحریک فولیکول های مو میپردازد و در نهایت رشد دوباره موهای ابرو را پدید می آورد. اثر دیگری که این روش از تقویت ابرو با خود به دنبال دارد این است که به دلیل اینکه دوران نقاهت کوتاه مدتی دارد همواره افراد تمایل دارند تا از آن استفاده کرده و ابروانی خوش حالت و طبیعی بدست آورند.

تقویت موی ابرو

هزینه تقویت موی ابرو

یکی از مسائلی که همواره ذهن بیماران و متقاضیان تقویت موی ابرو را به خود مشغول می کند، هزینه های مرتبط با آن می باشد. برای اینکه نسبت به این مسئله آگاهی پیدا کنید باید در جریان باشید که عوامل زیادی در تعیین هزینه دخیل هستند که از جمله آن میتوان به نقش پزشک، روشی که برای درمان استفاده می کنید، وسعت ناحیه ای که دچار ریزش مو شده است، تجهیزات کلینیک، موقعیت جغرافیایی کلینیک، پرسنل و.. اشاره کرد. هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده بیشتر باشد هزینه تمام شده نیز افزایش پیدا می کند.

مزایای روش PRP در تقویت ابرو

پس از اینکه تصمیم گرفتید که از روش PRP برای تقویت موی ابرو استفاده کنید یکی از مسائلی که به وجود می آید این است که آیا استفاده از این روش میتواند مزایایی را با خود به همراه داشته باشد؟ در واقع آگاهی از این مزایا باعث می شود که با خیالی آسوده تر و با اطمینان بیشتری به سمت آن حرکت کنید:

  • هزینه مناسبی را برای متقاضیان به همراه دارد.
  • دوران نقاهت کوتاهی دارد.
  • ابروهایی طبیعی و خوش حالت را برای بیماران فراهم می آورد.
  • هیچگونه نیازی به عمل جراحی و بیهوشی نیز ندارد

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم