کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت مو با تخم مرغ

نوشته شده در تاریخ 21 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 465 views

تقویت مو با تخم مرغ

تقویت مو با تخم مرغ آیا واقعا موثر است؟

شاید تصور کنید استفاده از روش های سنتی برای تقویت مو کاملا از بین رفته است و دیگر کسی برای تقویت موهای خود از این روش ها استفاده نمیکند. اما بهتر است بدانید در حال حاضر افراد زیادی وجود دارند که ترجیح میدهند به جای مراجعه به کلینیک های زیبایی از روش های طبیعی استفاده کنند چون قطعا این روش ها مزایایی دارد که در روش های دیگر به هیچ وجه وجود نخواهد داشت. تقویت مو با تخم مرغ یکی از روش هایی است که معمولا مورد استفاده قرار میگیرد به همین دلیل در ادامه به آن میپردازیم.

اثرات تقویت مو با تخم مرغ

تخم مرغ یکی از رایج ترین داروهای گیاهی برای تقویت مو است که همانطور که میدانید بسیاری از افراد برای افزایش رشد موهای خود از آن استفاده میکنند. بهتر است بدانید تقویت مو با تخم مرغ واقعا اثرات قابل توجهی بر روی رشد موها خواهد داشت و افرادی که از آن استفاده میکنند در اکثر موارد به نتایج قابل قبولی دست پیدا خواهند کرد به همین دلیل به طور کلی پیشنهاد میشود آن را امتحان کنید.

بهتر است بدانید زرده ی تخم مرغ سرشار از ویتامین های مختلف مانند ویتامین A و E است به همین دلیل قرار گرفتن این ویتامین ها در اختیار فولیکول ها ی مو اثرات فوق العاده ای بر روی موها خواهد داشت. ضمن این که سفیده تخم مرغ هم سرشار از پروتئین است که همین باعث میشود با استفاده از تخم مرغ بتوان به ترمیم ساقه ی مو و رفع آسیب های مختلف آن پرداخت.

تقویت مو با تخم مرغ

روش های تقویت مو با تخم مرغ

برای تقویت مو با تخم مرغ میتوانید به تهیه ی ماسک های مختلف بپردازید و یا از آن به تنهایی استفاده کنید.  البته میل کردن تخم مرغ هم تاثیر زیادی در افزایش رشد موها دارد به همین دلیل بهتر است در کنار استفاده از ماسک های مختلف حتما در رژیم غذایی خود تخم مرغ را قرار دهید. بهتر است این نکته را بدانید که خواص تخم مرغ آب پز به مراتب بیشتر از این است که آن را سرخ کنید.

اگر قصد دارید به تهیه ی ماسک های تخم مرغ بپردازید میتوانید آن را با مواد مختلف مانند عسل ، روغن زیتون ، روغن نارگیل و یا حنا ترکیب کنید تا شاهد اثرات فوق العاده ی آن باشید.

عوارض تخم مرغ برای تقویت مو

برای تقویت مو با تخم مرغ باید به این نکته توجه داشته باشید که با استفاده از آن به هیچ وجه نمیتوان جلوی ریزش مو را گرفت به همین دلیل در این مواد بهتر است حتما به پزشک مراجعه کنید. متاسفانه بسیاری از افراد برای رفع ریزش موی شدید هم از روش های خانگی استفاده میکنند که همین باعث میشود ریزش موهایشان افزایش پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم