کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض و مشکلات تقویت مو با سیر

نوشته شده در تاریخ 14 می 2019 در دسته تعداد بازدید 364 views

عوارض و مشکلات تقویت مو با سیر

تقویت مو با سیر

داروهای گیاهی زیادی وجود دارند که میتوان برای تقویت موها مورد استفاده قرار داد. استفاده از داروهای گیاهی باعث میشود تا احتمال ریزش مو به شدت کاهش پیدا کند به همین دلیل بسیاری از افراد به صورت مکرر به استفاده از داروهای گیاهی میپردازند. بهتر است بدانید از میان داروهای گیاهی مختلفی که وجود دارد سیر یکی از محبوب ترین ها میباشد به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم شما را با اثرات تقویت مو با سیر آشنا کنیم و علاوه بر این به عوارض و مشکلاتی که ممکن است برخی از افراد مشاهده کنند نیز بپردازیم.

 

اثرات

اثرات تقویت مو با سیر را میتوان به راحتی بعد از چند هفته مشاهده کرد. بهتر است بدانید سیر یکی از بهترین داروهای گیاهی برای جلوگیری از ریزش موی قارچی خواهد بود چون این داروهای گیاهی در سریعترین زمان ممکن به عوامل بیماری زا و قارچ ها مبارزه میکند و همین باعث میشود زمینه ی رشد هر گونه عامل بیماری زا بر روی سر از بین برود و موها رشد بهتری داشته باشند.

اگر به صورت منظم به تقویت مو با سیر پرداخت میتوان شاهد رشد بیشتر موها نیز بود چون گوگردی که در سیر وجود دارد به بهبود خونرسانی در نواحی مختلف سر کمک زیادی خواهد کرد. بهبود خونرسانی در سر باعث خواهد شد تا مواد مغذی، ویتامین ها و اکسیژن بیشتری در اختیار فولیکول ها قرار گیرد و موها به خوبی رشد کنند.

 

عوارض و مشکلات

تقویت مو با سیر نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت اما باید بدانید که ممکن است در برخی مواقع مشکلاتی را هم تجربه کنید که از میان آن ها میتوان به سوزش و قرمزی سر اشاره کرد.

برای جلوگیری از عوارض مختلف سیر پیشنهاد میکنیم تا بیشتر از هفته ۲ ای دو بار از آن استفاده نکنید تا پوست سرتان دچار تحریک نشود. علاوه بر این بهتر است سیر را با مقداری ماست، روغن زیتون و یا عسل مورد استفاده قرار دهید. این کار باعث میشود تا از به وجود آمدن حساسیت های پوستی جلوگیری شود و علاوه بر این رشد موها نیز افزایش بیشتری پیدا خواهد کرد.

تقویت مو با سیر

درمان التهابات به وجود آمده با سیر

در صورتی که به تقویت مو با سیر پرداخته اید و شاهد عوارض مختلف آن بوده اید میتوانید به استفاده از ماسک شیر بپردازید. ماساژ موها با شیر و قرار دادن ان به مدت یک ربع باعث میشود تا آسیب های وارد شده به پوست سر به سرعت کاهش پیدا کند و شاهد تسکین سوزش به وجود آمده باشید.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم