کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت مو با لیزر تراپی

نوشته شده در تاریخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 106 views

تقویت مو با لیزر تراپی

تقویت مو با لیزر تراپی

تقویت مو با لیزر تراپی

قصد داریم در این مقاله شما را با تقویت مو با لیزر تراپی آشنا کنیم. موهای سر جزء آسیب پذیر ترین نقاط بدن به شمار میروند به همین دلیل برای این که موهای زیبا و خوش حالتی داشته باشید باید به صورت دائم به تقویت آن ها بپردازید و برای جلوگیری از ریزش مو و نازکی موها راه حل های مناسبی را به کار گیرید. تقویت مو با استفاده از لیزر تراپی یکی از روش هایی است که متقاضیان بسیاری دارد و متخصصان در موارد زیادی آن را توصیه میکنند.با استفاده از این روش میتوانید در مدت زمانی کوتاه به نتایج دلخواه دست پیدا کنید بدون این که عوارض خاصی برایتان به وجود آید.در این مطلب به این روش بیشتر خواهیم پرداخت.

کاربرد لیزر تراپی در درمان ریزش مو

لیزر تراپی تخصصی مو در درمان ریزش مو تاثیر بسزایی را دارد.در این روش فولیکول های مو به اجبار وادار میشوند تا رشد موها را افزایش دهند به همین دلیل ریزش مو تا حد زیادی درمان میشود.علاوه بر این از این روش میتوان برای افزایش ضخامت مو نیز استفاده کرد و تا حد زیادی جلوی مشکلاتی که برای مو به وجود می آید را گرفت.تاثیر لیزر بعد از کاشت مو هم در بسیاری از موارد مشاهده شده است به همین دلیل قطعا تاثیر گذار خواهد بود.

تقویت مو با لیزر تراپی

مراحل لیزرتراپی مو

برای لیزر تراپی اشعه ی لیزر با طول موجی خاص به سطح سر بیمار و موها تابیده میشود.این اشعه ها از طریق موها به فولیکول ها انتقال پیدا میکنند و باعث تحریک فولیکول ها میشوند.به دنبال تحریکی که در فولیکول ها به وجود می آید رشد موها افزایش پیدا میکند و ریزش مو تا حد زیادی درمان میشود.

کلینیک تخصصی لیزرتراپی مو

برای این که لیزر تراپی مو را انجام دهید باید به مراکز معتبر مراجعه کنید چون در غیر اینصورت ممکن است عوارض قابل توجهی برایتان به وجود آید.حتی ممکن است موها به جای این که تقویت شوند دچار ریزش گردند به همین دلیل باید دقت زیادی را در انتخاب کلینیک لیزرتراپی تخصصی مو داشته باشید.معمولا هزینه لیزر تراپی مو در مراکز غیر معتبر تا چند برابر پایین تر است اما این نباید باعث شود تا در انتخاب کلینیک ها دچار اشتباه شوید.

مزایای لیزرتراپی موها

تقویت مو با لیزر تراپی از بهترین روش ها برای درمان تقویت موها به شمار میرود.مهمترین مزیت این روش این است که در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه میدهد علاوه بر این میتوانید با تهیه ی کلاه های لیزری و سایر وسایلی که وجود دارند در خانه به استفاده از این روش بپردازید و به نتایج دلخواه دست پیدا کنید.

تقویت مو با لیزر تراپی
۴ (۸۰%) ۱ vote[s]
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم