کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت مو پس از کاشت

نوشته شده در تاریخ 31 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 375 views

تقویت مو پس از کاشت

تقویت مو پس از کاشت

همانطور که میدانید کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که میتوانید برای درمان ریزش مو استفاده کنید و همواره نتایج مطلوبی را بدست آورید. اما مسئله مهم این است که تقویت مو پس از کاشت به چه روش هایی صورت میگیرد. باید بدانید که شما با استفاده از روش های خانگی مانند رژیم غذایی مناسب، عدم استفاده از وسایل حرارتی، نبستن موها با شدت بسیار زیاد و… میتوانید در این راه نقش بسیار زیادی ایفا کنید. اما نکته اینجاست که پس از گذشت ۲ ماه از کاشت مو، موهای رشد کرده دچار ریزش شده و به استراحت می روند اما پس از گذشت چند ماه رشد همیشگی را به دنبال دارند.

غذای مضر بعد از کاشت مو

برای اینکه بتوانید به تقویت مو پس از کاشت بپردازید باید نسبت به این مسئله آگاه باشید که چه غذاهایی میتواند مضر باشد. در این راستا باید به شما بگوییم که غذاهایی مانند فست فود به دلیل چربی بسیار بالایی که در آنها قرار دارد میتواند در رشد مو تاثیر منفی بگذارد. همچنین باید از مصرف غذاهایی که در آنها قند، نشاسته و چربی بسیار زیادی دارد پرهیز کنید. دقت داشته باشید نوشیدن الکل از جمله مواردی است که باید برای همیشه کنار بگذارید و تنها به زمان بعد از کاشت مو خلاصه نمی شود. رعایت این موارد و افزایش مصرف سبزیجات میتواند به شما کمک کند تا رشد موهایتان را افزایش دهید.

تقویت مو پس از کاشت

روش های کاشت مو

وقتی تصمیم به کاشت مو میگیرید باید بدانید که روش های بسیار زیادی وجود دارد که با انجام آنها میتوانید به آن چیزی که میخواهید دست پیدا کنید. اما برای اینکه به تقویت مو پس از کاشت بپردازید باید بدانید که از کدام روش نتیجه بهتری را بدست می آورید. در کاشت مو پزشک مورد نظر با استفاده از بانک موی افراد، گراف های مورد نظر خود را برداشت کرده و با ظرافت بسیار خاصی در ناحیه ای که دچار ریزش شده است کاشت می کند، انجام این کار چیزی در حدود ۳ ساعت زمان نیاز دارد و پس از انجام آن افراد می توانند به منزل بروند و به استراحت بپردازند.

هزینه تقویت مو پس از کاشت

اینکه شما از کدام روش برای تقویت مو پس از کاشت استفاده می کنید تاثیر بسیار زیادی در تعیین هزینه های نهایی دارد. دقت داشته باشید برخی افراد به سراغ روش های خانگی می روند که مسلما هزینه بسیار پایینی را برای آنها به دنبال دارد، روش دیگری که میتوان از آن استفاده کرد روش های پزشکی همچون PRP و… می باشد که مطمئنا هزینه بیشتری را پس از کاشت مو به دنبال دارد و روش دیگر پیروی از رژیم غذایی مناسب است. البته باید بدانید اینکه از کدام روش استفاده کنید کاملا به خودتان و بودجه ای که در نظر گرفته اید دارد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم