کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت مژه

نوشته شده در تاریخ 31 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 916 views

تقویت مژه

تقویت مژه

داشتن مژه هایی زیبا و خوش حالت، از جمله مواردی است که هر انسانی میخواهد به آن دست پیدا کند، زیرا مژه ها بخشی از زیبایی چشم محسوب می شوند و در صورت بروز مشکل در آن گویی چیزی از وجود انسان کم شده است. باید بدانید که راه های بسیار زیادی برای تقویت مو و تقویت مژه وجود دارد که میتوانید از آن استفاده کنید. اما بهره گرفتن از روغن های گیاهی از جمله روغن کرچک، روغن نارگیل و روغن زیتون از جمله شایع ترین و پرکاربردترین این موارد می باشد که همواره نتایج بسیار خوبی را از خود به جای گذاشته است. اما در هر صورت توصیه می شود که به صورت خودسرانه از این موارد استفاده نکنید و حتما با پزشکی متخصص و باتجربه مشورت های لازم را انجام دهید.

تاثیر روغن کرچک در تقویت مژه

همانطور که میدانید روغن کرچک از دانه های بذر لوبیا تهیه شده است و از گذشته تاکنون به عنوان یک محرک قوی شناخته شده است. این روغن به راحتی میتواند در رشد و تغذیه فولیکول های مو تاثیرگذار باشد و رشد دوباره آنها را پدید آورد. برای اینکه بتوانید از این روغن استفاده کنید از یک تکه پنبه تمیز کمک بگیرید و سپس آن را با دقت بسیار زیاد بر روی مژه هایتان قرار دهید و اجازه دهید به طور کامل جذب شود. بهترین موقع استفاده از آن شب می باشد زیرا چشمان بسته بوده و مواد کاملا جذب خواهد شد. پس از بیدار شدن باید چشمانتان را با آب بشویید.

تقویت مژه

تاثیر روغن زیتون در تقویت مژه

یکی دیگر از راه های تقویت مژه، استفاده از روغن زیتون می باشد. این روغن که فواید بسیار زیادی دارد میتواند بر روی افزایش رشد موها نیز اثرگذاری مطلوبی از خود نشان دهد و مژه هایی ضخیم تر را برای بیماران به همراه داشته باشد. وغن زیتون، غنی از اسید اولئیک و همچنین ویتامین E است، که هر دو برای رشد مو مورد نیاز هستند.این دو عنصر، می توانند مو را تغذیه کرده و همچنین مژه ها را حجیم کنند.حتی باعث می شود که مژه هایی تیره تر داشته باشید. برای اینکه بتوانید از این روغن استفاده کنید میتوانید از برس ریمل و یا تکه ای پنبه تمیز استفاده کنید.

هزینه استفاده از روش های طبیعی در تقویت مژه

وقتی که تصمیم میگیرید با استفاده از روش های طبیعی به تقویت مژه بپردازید باید در جریان باشید که انجام این کار هزینه بسیار پایین تری را برای شما به همراه خواهد داشت. در واقع در این روش افراد تنها هزینه خرید محصول را پرداخت خواهند کرد و با توجه به اینکه خودشان چگونگی استفاده از این روش را به طور کامل بلدند دیگر نیازی به کمک گرفتن از دیگران و پرداخت هزینه ای مضاعف نیست. در نتیجه میتوان گفت که این روش به صرفه ترین روش ممکن می باشد.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم