کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

جدیدترین روش های پیوند مو

نوشته شده در تاریخ 7 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 445 views

جدیدترین روش های پیوند مو

جدیدترین روش های پیوند مو

ریزش مو یکی از بدترین اتفاقاتی است که میتواند برای افراد رخ دهد. در واقع به دلیل اینکه موها یکی از اصلی ترین عناصر زیبایی به حساب می آیند از دست دادن آن میتواند مشکلات روحی و جسمی بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد. اما خوشبختانه در عصر ما پیدا کردن جدیدترین روش های پیوند مو خیلی سخت نمی باشد. در این دوره کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که افراد استفاده می کنند و همواره نتایج بسیار خوبی را دریافت می نمایند. لازم به ذکر است که کاشت مو خود به روش های گوناگونی از جمله FIT، FUT، FUE و SUT انجام می شود که پزشک با توجه به بررسی های دقیقی که انجام می دهد بهترین را برای دریافت نتیجه مطلوب انتخاب می نماید.

کاشت مو به روش FIT

همانطور که گفته شد یکی از جدیدترین روش های پیوند مو، روش FIT می باشد. مطمئنا برای اینکه بتوانید از این روش استفاده کنید باید اطلاعات کامل و دقیقی در رابطه با آن داشته باشید. از همین رو باید به شما بگوییم که در این روش افراد متقاضی باید از بانک مویی قوی و ضخیم بهره مند باشند که این مسئله با بررسی پزشک قابل بررسی خواهد بود. در واقع پزشک گراف هایی را از بانک موی افراد برای انتقال به ناحیه ای که دچار ریزش شده است برداشت می کند و عملیات کاشت را انجام می دهد. دقت داشته باشید انجام این عمل به ظرافت بسیار بالایی احتیاج دارد از همین رو پزشکی متخصص و با تجربه را انتخاب نمائید.

جدیدترین روش های پیوند مو

مزایای روش FIT

پس از اینکه انتخاب کردید که از روش FIT به عنوان جدیدترین روش های پیوند مو استفاده کنید آگاهی از مزایای انجام این عمل کمک می کند که با خیالی آسوده تر خود را به دست پزشک بسپارید و تردیدها را کنار بگذارید. از همین رو در این قسمت به معرفی برخی از این مزایا میپردازیم:

  • هزینه مناسبی را برای افراد در پی دارد.
  • دوران نقاهت کوتاهی را فراهم می آورد.
  • موهایی طبیعی و خوش حالت را برای افراد به دنبال دارد.
  • به عمل جراحی و همچنین بیهوشی هیچگونه نیازی نیست.

هزینه جدیدترین روش های پیوند مو

هنگامی که افراد با ریزش مو مواجه می شوند و تصمیم میگیرند که از جدیدترین روش های پیوند مو برای درمان استفاده کنند این سوال ذهن آنها را مشغول میکند ک هزینه انجام این کار چقدر می باشد. باید بدانید که عوامل زیادی در تعیین هزینه دخیل هستند از جمله آنها میتوان به تجربه، مهارت، تخصص و دانش پزشک به جدیدترین متدهای روز دنیا، موقعیت جغرافیایی کلینیک، روشی که برای درمان انتخاب می کنید، پرسنل، تجهیزات و… اشاره کرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم