کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

جلسات PRP

نوشته شده در تاریخ 7 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 685 views

جلسات PRP

جلسات PRP

همانطور که میدانید این روزها PRP یکی از روش هایی است که توانسته با توجه به نتایج بسیار خوب خود علاقمندان بسیار زیادی را به سمت خود جلب نماید. برای اینکه بتوانید از این روش استفاده کنید باید پزشکی متخصص و باتجربه را پیدا نمائید تا بتواند شما را به آن چیزی که میخواهید برساند. اما همواره سوالات بسیار زیادی ذهن متقاضیان را به خود مشغول میکند که از جمله مهم ترین آنها میتوان به تعداد جلسات PRP اشاره کرد. باید در جریان باشید که با توجه به وسعت ناحیه ای که دچار ریزش شده است و همچنین میزان ریزش مو ها این جلسات میتواند طولانی باشد اما به طور کلی طی یک الی دو جلسه قابل انجام است.

چگونگی عملکرد روش PRP

روش PRP این روزها توانسته طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جلب نماید و شاید علت آن را بتوان تعداد جلسات PRP و همچنین نتایج بسیار خوب آن دانست. اما سوال اینجاست که این روش چگونه میتواند موهایی خوش حالت و طبیعی را برای افراد فراهم آورد. باید بدانید که پزشک با استفاده از دستگاه های مخصوصی که در اختیار دارد ویتامین ها، پروتئین ها و مواد مغذی مورد نیاز برای رشد مو را به ناحیه مورد نظر تزریق می کنند و با تحریک فولیکول های مو، رشد دوباره ای را برای آنها به همراه خواهند داشت.

جلسات PRP

مزایای روش PRP

پس از اینکه تعداد جلسات PRP برای شما روشن شد مسئله ای که به وجود می آید آگاهی از مزایای انجام آن است. به عبارت بهتر تا زمانی که انجام عمل زیبایی مزایایی را برای بیماران به همراه نداشته باشد افراد به سراغ آن نمی روند. از همین رو آگاهی از مزایای روش PRP خالی از لطف نیست:

  • هزینه بسیار مناسبی را برای افراد به دنبال دارد.
  • موهایی طبیعی و خوش حالت را برای بیماران فراهم می آورد.
  • دوران نقاهت کوتاه مدتی را به همراه دارد.
  • به عمل های جراحی و بیهوشی هیچگونه نیازی نیست.
  • در کمترین زمان ممکن افراد را به آن چیزی که میخواهند میرساند.
  • با تحریک فولیکول های مو نتیجه را حاصل می کند.

هزینه روش و جلسات PRP  چقدر است؟

یکی دیگر از سوالاتی که افراد برای انجام عمل PRP همواره مطرح می نمایند هزینه انجام این عمل می باشد. لازم به ذکر است که عوامل بسیار زیادی در تعیین هزینه دخیل هستند که از جمله آن میتواند به تعداد جلسات PRP، تخصص، تجربه، مهارت و دانش پزشک، موقعیت جغرافیایی کلینیک، پرسنل، تجهیزات و وسعت ناحیه ای که دچار ریزش شده است اشاره کرد. دقت داشته باشید هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده بیشتر باشد مسلما هزینه دریافتی نیز بیشتر خواهد بود. بهترین کار این است که قبل از انجام عمل حتما جلسه مشاوره ای را با پزشک مورد نظر داشته باشید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم