کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

برای جلوگیری از انتقال ژن طاسی باید چه کرد؟

نوشته شده در تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 35 views

برای جلوگیری از انتقال ژن طاسی باید چه کرد؟

برای جلوگیری از انتقال ژن طاسی باید چه کرد؟

ریزش مو ی ارثی که علت آن انتقال ژن طاسی است برای بسیاری از افراد به وجود می آید و باعث میشود زیبایی فرد تا حد زیادی کاهش پیدا کند. متاسفانه برای درمان این نوع ریزش مو در اکثر موارد نمیتوان از درمان های خانگی استفاده کرد اما متاسفانه برخی از افراد سعی میکنند با استفاده از داروهای گیاهی و روش های طبیعی به درمان ریزش مو ارثی بپردازند که همین باعث میشود به نتیجه ی مناسبی دست پیدا نکنند و تصور کنند ریزش موهایشان غیر قابل درمان است. برای درمان ریزش موی ارثی حتما باید به کلینیک ها مراجعه نمود. خوشبختانه امروزه روش های زیادی در کلینیک ها وجود دارد که در اکثر موارد میتوان با استفاده از آن ها به درمان قطعی ریزش مو پرداخت. از میان روش هایی که وجود دارد قطعا کاشت مو یکی از بهترین روش های درمانی است که میتوان از آن استفاده نمود.

برای جلوگیری از انتقال ژن طاسی باید چه کرد؟

متاسفانه برای جلوگیری از انتقال ژن طاسی روش خاصی وجود ندارد و بهتر است بدانید انتقال ژن های طاسی در دوران جنینی اتفاق می افتد. تنها کاری که میتوانید انجام دهید تا ریزش مو به تعویق بیفتد این است که به دقت از موهای خود مراقبت کنید تا دچار اسیب های مختلف نشود. استفاده از رژیم غذایی مناسب و توجه به سلامت روح و روان یکی از بهترین کارهایی است که میتوان برای افزایش رشد موها انجام داد. اما این کارها تضمینی برای جلوگیری از ریزش موی ژنتیکی به وجود نخواهد آورد و افرادی که مستعد آن هستند به هر حال در سنینی خاص دچار آن خواهند شد.

برای جلوگیری از انتقال ژن طاسی باید چه کرد؟

برای درمان طاسی ژنتیکی باید چه کرد؟

برای درمان طاسی ژنتیکی روش های زیادی وجود دارد که میتوانید با مراجعه به کلینیک های زیبایی از آن استفاده کنید. همانطور که گفتیم انتقال ژن طاسی در دوران جنینی به وجود می آید به همین دلیل نمیتوان از آن پیشگیری کرد اما درمان آن غیرممکن نیست و میتوان با روش هایی مانند کاشت مو به درمان قطعی طاسی ژنتیکی پرداخت. متخصصان با استفاده از کاشت مو فولیکول ها سالم و قوی را از قسمت پشت سر برداشته و به نقاط طاس انتقال میدهند.

انتقال ژن طاسی چه علائمی دارد؟

در برخی از موارد میتوان با مشاهده ی علائم که به وجود آمده به انتقال ژن طاسی و ابتلا به ریزش موی ژنتیکی پی برد. معمولا افرادی که دچار ریزش موی ژنتیکی میشوند در وهله ی اول ریزش موی جلوی سر را مشاهده میکنند و کم کم ریزش موهایشان به نقاط دیگر انتقال پیدا میکند. علاوه بر این قبل از این که موهایشان دچار ریزش شود در اکثر موارد نازک خواهد شد.

امتیازاین مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم