کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

جلوگیری از سفید شدن مو

نوشته شده در تاریخ ۱۷ دی ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 46 views

جلوگیری از سفید شدن مو

جلوگیری از سفید شدن مو

یکی از معضلاتی که افراد در سنین بالا با آن دست و پنجه نرم می کنند سفید شدن مو می باشد هر چند بسیاری از جوانان با این مشکل درگیرند اما به طور کلی این اتفاق در سنین بالا رخ می دهد. باید بدانید که روش های بسیار زیادی برای درمان و جلوگیری از سفید شدن مو ها وجود دارد اما مسئله اینجاست که شما میخواهید از کدام روش ها استفاده کنید؟ روش های طبیعی و یا روش های پزشکی؟ اگر روش های طبیعی را ترجیح می دهید باید در جریان باشید که روغن نارگیل و آبلیمو میتواند تاثیر بسیار زیادی بر روی موها داشته باشد و با مرطوب نگه داشتن موهایتان آنها را مجبور به رشد و تحریک به مقاومت در برابر انواع بیماری ها و سفید شدن مو کنید.

علت سفید شدن مو

مطمئنا شنیده اید که بسیاری از پزشکان بر این عقیده اند که برای اینکه بتوانید به جلوگیری از سفید شدن مو بپردازید باید بتوانید علت بروز این مشکل را پیدا کنید. در واقع منشا بسیاری از درمان ها در همین مسئله نهفته است. در این راستا باید در جریان باشید که ملانوسیت که وظیفه رنگ رسانی به تارهای مو را بر عهده دارد با افزایش سن و یا به دلایل دیگر کمتر تولید می شوند و یا تکثیر سلولی آنها دچار توقف می شود مو شروع به سفید شدن می کند. البته باید باید که این مسئله تنها دلیل سفید شدن موها نبوده و عواملی مانند سیگار کشیدن و رنگ کردن های مداوم مو از جمله دیگر مواردی هستند که میتوانند بر روی این مسئله تاثیرگذار باشند.

جلوگیری از سفید شدن مو

روش های جلوگیری از سفید شدن مو

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که میخواهید با استفاده از روش های طبیعی به جلوگیری از سفید شدن مو هایتان بپردازید، آگاهی از مزایای این روش کمک می کند تا با خیالی آسوده تر به سراغ این روش ها رفته و تردید ها را کنار بگذارید، از جمله این مزایا عبارتند از:

  • هزینه بسیار پایینی را برای افراد به همراه دارد.
  • به طور کامل سفید شدن موها را متوقف کرده و همچنین رشد دوباره آنها را فراهم می آورد.
  • هیچگونه عوارض و حساسیت پوستی ندارد.

هزینه جلوگیری از سفید شدن مو

هنگامی که در نظر میگیرید به درمان و جلوگیری از سفید شدن مو هایتان بپدازید مسئله ای که به وجود می آید این است که انجام این عمل چه هزینه ای را برای شما به همراه دارد. باید بدانید که عوامل زیادی در تعیین هزینه دخیل هستند که از جمله آن میتواند به تخصص، مهارت، تجربه و اگاهی پزشک به جدیدترین متدهای روز دنیا اشاره کرد. البته باید بدانید که اگر روش های طبیعی را انتخاب کنید شما تنها هزینه تهیه مواد اولیه برای تهیه ماسک را پرداخت خواهید کرد که بسیار اندک خواهد بود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

جلوگیری از سفید شدن مو
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم