کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

جوش بعد از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 12 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 1,620 views

جوش بعد از کاشت مو

جوش بعد از کاشت مو

در سالهای اخیر استفاده از روش های کاشت مو افزایش قابل توجهی یافته است چون اطلاعات مردم درباره ی کاشت مو افزایش پیدا کرده است و بسیاری از افراد به این موضوع پی برده اند که کاشت مو در اکثر موارد تنها روش قطعی برای درمان ریزش مو خواهد بود. بهتر است بدانید ریزش مو در کل روشی کاملا ایمن است و اکثر افرادی که از آن استفاده میکنند دچار عارضه ای نخواهند شد اما عوارض موقت بعد از کاشت مو کاملا طبیعی خواهد بود. جوش بعد از کاشت مو از عوارضی است که قصد داریم در ادامه به آن بپردازیم.

جوش بعد از کاشت مو

همانطور که میدانید در همه ی روش های کاشت مو به نوعی از جراحی استفاده میشود به همین دلیل در اکثر موارد بیماران بعد از کاشت مو عوارض موقتی را مشاهده میکنند که از میان آن میتوان به التهاب،قرمزی، خارش، خونریزی خفیف و … اشاره کرد. جوش بعد از کاشت مو هم جزء عوارض موقتی است که در اکثر موارد به راحتی برطرف میشود و لازم نیست برای درمان آن به پزشک مراجعه کرد.

جوش بعد از کاشت مو

علت اصلی جوش بعد از کاشت مو تراکم بیش از حد موهاست به همین دلیل افرادی که برای کاشت موهای پرتراکم به مراکز غیر مجاز مراجعه میکنند در اکثر موارد شاهد این مورد خواهند بود. باید توجه داشته باشید که برای درمان جوش های شدید که تعدادشان بیش از حد باشد باید حتما به پزشک مراجعه کرد چون این عارضه در نهایت باعث ریزش مو خواهد شد.

درمان جوش بعد از کاشت مو

همانطور که اشاره کردیم برای درمان جوش بعد از کاشت مو لازم نیست از روش خاصی استفاده کرد و به خودی خود برطرف میشود اما با مرطوب نگه داشتن سر و رعایت بهداشت آن میتوان تا حدی جلوگیری کرد. البته استفاده از شوینده های مناسب هم باعث میشود تا شاهد بروز جوش و این چنینی نباشید و عوارض کاشت مو در کمترین زمان ممکن برطرف شود به همین دلیل باید به آن اهمیت دهید.

جوش بعد از کاشت مو

سایر عوارض کاشت مو

جوش بعد از کاشت مو تنها عوارض آن نخواهد بود. کاشت مو در برخی از موارد باعث به وجود آمدن عوارض مانند عفونت، بی حسی سر، التهاب فولیکول ها و … خواهد شد که برای جلوگیری از آن باید حتما به متخصصان با تجربه مراجعه کرد. متخصصان با تجربه با بررسی شرایط بیمار میتوانند احتمال هر گونه عارضه را به حداقل ممکن برسانند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم