کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

حداقل سن کاشت ابرو چقدر است

نوشته شده در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ در دسته تعداد بازدید 18 views

حداقل سن کاشت ابرو چقدر است

حداقل سن کاشت ابرو

در حال حاضر افرادی که به دنبال افزایش زیبایی خود هستند میتوانند با استفاده از عمل های زیبایی به راحتی به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند به همین دلیل استفاده از عمل های زیبایی افزایش قابل توجهی پیدا کرده است. در میان عمله ای مختلفی که وجود دارد  کاشت ابرو جزء یکی از رایج ترین عمل های زیبایی میباشد که بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی خود از آن استفاده میکنند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به یکی از مهمترین شرایط این عمل یعنی حداقل سن کاشت ابرو بپردازیم.

 

حداقل سن کاشت ابرو

در صورتی که قصد دارید از روش های کاشت ابرو استفاده کنید باید این موضوع را بدانید که برای استفاده از این عمل باید از یک سری شرایط خاص برخوردار باشید تا بتوانید به نتایج دلخواه دست پیدا کنید در غیر اینصورت متخصصان زیبایی در اکثر موارد شما را از انجام کاشت ابرو منع خواهند نمود. حداقل سن کاشت ابرو یکی از مهمترین مواردی است که در این میان باید به آن توجه داشته باشید.

طبق مطالعاتی که انجام شده، حداقل سن کاشت ابرو ۱۸ سال میباشد اما برخی از افراد میتوانند در سنین پایین تر نیز به استفاده از این عمل بپردازند. باید به این نکته توجه داشته باشید که به طور کلی شرایط سنی در عمل کاشت ابرو نسبت به کاشت مو اهمیت کمتری دارد و همین باعث شده بسیاری از افراد بتوانند حتی در اوایل سنین جوانی نیز به راحتی شاهد افزایش تراکم ابروهای خود باشند.

حداقل سن کاشت ابرو

معایب کاشت ابرو در سنین پایین

همانطور که اشاره کردیم برخوردار بودن از حداقل سن کاشت ابرو در برخی از موارد اهمیت خواهد داشت اما افرادی که در سنین پایین تر قرار دارند نیز ممکن است بتوانند با استفاده از کاشت ابرو شاهد افزایش رشد تراکم ابرو های خود باشند.

یکی از مهمترین معایب کاشت ابرو در سنین پایین احتمال افزایش ریزش ابرو در سالهای بعد خواهد بود چون ممکن است موهایی که در کاشت ابرو استفاده میشود به علت نواقص ژنتیکی دچار ریزش شوند. البته متخصصان با انتخاب موهای مناسب از قسمت های خاص سر میتوانند احتمال بروز این مشکل را تا حد زیادی کاهش دهند.

 

سایر شرایط کاشت ابرو

برخوردار بودن از سلامت جسمی مناسب یکی از مهمترین شرایط کاشت ابرو میباشد که علاوه بر حداقل سن کاشت ابرو باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. علاوه بر این باید بدانید که کاشت ابرو باید حداقل ۶ ماه بعد از ریزش دائمی ابرو ها انجام شود چون ممکن است در این مدت برخی از ابروها رشد مجدد داشته باشند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

حداقل سن کاشت ابرو چقدر است
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم