کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

حداقل سن کاشت مو چقدر است

نوشته شده در تاریخ 14 آوریل 2019 در دسته تعداد بازدید 337 views

حداقل سن کاشت مو چقدر است

حداقل سن کاشت مو

در این مطلب تصمیم گرفته ایم به حداقل سن کاشت مو بپردازیم چون افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند باید حتما در سنین مناسب قرار داشته باشند در غیر اینصورت ممکن است دچار مشکلات متعددی شوند و مجبور شوند برای جبران آن مجددا هزینه ی زیادی را پرداخت نمایند. کاشت مو جزء تنها روش هایی است که میتوان در اکثر موارد برای درمان ریزش مو و کچلی مورد استفاده قرار داد اما باید به این نکته توجه داشته باشید که برای استفاده از این روش باید از شرایط متعددی که در این مطلب به آن اشاره میکنیم برخوردار باشید.

 

حداقل سن کاشت مو

برای استفاده از روش های کاشت مو باید حتما در محدوده ی سنی مناسب که توسط محققان تعیین شده است توجه داشته باشید تا بتوانید به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید بنابراین پیشنهاد میکنیم از کاشت مو در سنین نامناسب به شدت بپرهیزید. بهتر است بدانید حداقل سن کاشت مو که توسط محققان تعیین شده است ۲۵ سال میباشد و اکثر افراد میتوانند بعد از این سنین از کاشت مو استفاده نمایند.

کاشت مو در سنین زیر ۲۵ سال عوارض خاصی به دنبال نخواهد داشت اما احتمال ریزش مو به شدت افزایش خواهد یافت و درصد قابل توجهی از افراد ممکن است شاهد ریزش موهای کاشته شده باشند چون ریزش موی ژنتیکی معمولا تا سنین ۲۵ سالگی ادامه دارد و ممکن است موهایی که برای کاشت انتخاب میشوند مستعد ریزش مجدد باشند.

حداقل سن کاشت مو

حداکثر سن کاشت مو

یکی از مواردی که باید به آن توجه زیادی داشته باشید حداکثر سن کاشت مو است. به طور کلی سن ۲۵ سال تا ۵۰ سال بهترین سن کاشت مو میباشد و افرادی که در این سنین به کاشت مو می پردازند شاهد بهترین نتایج ممکن خواهند بود اما به طور کلی توجه به حداقل سن کاشت مو اهمیت بیشتری دارد و میتوان در اکثر موارد بعد از سنین ۵۰ سال هم به کاشت مو پرداخت.

کاشت مو در سنین بالای ۵۰ سال مستلزم برخورداری از یک سری شرایط خاص می باشد که از میان مهمترین آن میتوان به برخوردار بودن از سلامت عمومی مناسب اشاره کرد.

 

شرایط مختلف کاشت مو

علاوه بر برخوردار بودن از حداقل سن کاشت مو افرادی که قصد استفاده از این روش را دارند باید همانطور که اشاره کردیم وضعیت جسمی مناسبی داشته باشند. ضمن اینکه باید ریزش مو ها از نوع ژنتیکی یا ارثی باشد. داشتن بانک موی مناسب هم از شرایط مهم کاشت مو به شمار میرود که باید به آن توجه ویژه ای داشت.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم