کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

حداقل سن کاشت مژه چقدر است

نوشته شده در تاریخ 14 آوریل 2019 در دسته تعداد بازدید 894 views

حداقل سن کاشت مژه چقدر است

حداقل سن کاشت مژه

امروزه برای زیبا تر شدن روش های فوق العاده ای وجود دارد به همین دلیل افرادی که به زیبایی خود اهمیت زیادی می دهند میتوانند در کمترین زمان ممکن به هدف خود دست پیدا کنند و کیفیت زندگی خود را ارتقا دهند. کاشت مژه در سالهای اخیر به عنوان یکی از موثر ترین عمل های زیبایی توانسته رضایت بسیاری از افراد را جلب نماید به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به حداقل سن کاشت مژه بپردازیم و در ضمن شما را با شرایط مختلف این روش آشنا کنیم تا بتوانید از نتایج فوق العاده ی آن بهره مند شوید.

 

حداقل سن کاشت مژه

کاشت مژه جزء یکی از ساده ترین و کم خطر ترین عمل های زیبایی به شمار میرود که بسیاری از افراد میتوانند زیبایی خود را با استفاده از آن افزایش دهند. مانند تمام عمل های زیبایی برای استفاده از این عمل هم شرایط خاصی وجود دارد که باید حتما با آن آشنایی پیدا کنید تا بتوانید به نتایج دلخواه دست پیدا کنید و در کمترین زمان ممکن شاهد افزایش رشد مژه های خود باشید.

به طور کلی برای استفاده از روش های کاشت مژه شرایط سنی خاصی وجود ندارد و بسیاری از افراد میتوانند حتی در سنین نوجوانی از آن استفاده کنند بنابراین میتوان گفت حداقل سن کاشت مژه اهمیت زیادی در نتایج آن نخواهد داشت اما افرادی که قصد دارند از این عمل استفاده کنند باید برای بررسی دقیق شرایط خود به متخصصان زیبایی مراجعه نمایند تا از اثر بخشی آن برای خود اطمینان حاصل کنند.

 

کاشت مژه و شرایط خاص آن

حداقل سن کاشت مژه در نتایج آن تاثیر زیادی نخواهد داشت اما همانطور که گفتیم شرایط مختلفی وجود دارد که باید به آن توجه داشت.

به طور کلی افرادی که به صورت ژنتیکی مژه های کم پشت دارند یا مژه هایشان به علت مشکلات ژنتیکی دچار ریزش شده است و از سلامت عمومی مناسب برخوردارند میتوانند به راحتی از روش های کاشت مژه استفاده کنند اما در صورتی که ریزش مژه ناشی از سوختگی، جراحات مختلف، بیماری لوپوس، تریکوتیلومانیا و … باشد ممکن است تا مدتی نتوان از کاشت مژه استفاده نمود.

حداقل سن کاشت مژه

موارد منع کاشت مژه

همانطور که اشاره کردیم حداقل سن کاشت مژه معمولا توسط متخصصان مورد بررسی قرار نخواهد گرفت و حتی افرادی که در سنین پایین قرار دارند نیز ممکن است بتوانند به کاشت مژه بپردازند.

از میان مواردی که باعث منع استفاده از روش های کاشت مژه میشود میتوان به وجود جراحات و زخم های تازه در سطح پلک ها، بیماری آلوپسی، عدم وجود بانک موی مناسب به هر دلیل و بیماری های روحی مختلف که در آن فرد اقدام به کندن مژه های خود میکند اشاره کرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم