کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

حفظ زیبایی ابرو با روش های خانگی

نوشته شده در تاریخ 11 می 2019 در دسته تعداد بازدید 597 views

حفظ زیبایی ابرو با روش های خانگی

اگر به زیبایی خود اهمیت میدهید و به دنبال روش هایی هستید که با استفاده از آن ها روز به روز زیباتر شوید بهتر است تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید چون قصد داریم به معرفی روش هایی موثر برای حفظ زیبایی ابرو بپردازیم. استفاده از این روش ها باعث میشود تا چشم ابروهایتان تا چند برابر زیبا تر شوند و علاوه بر این احتمال ریزش آن ها به شدت کاهش پیدا کند. بهتر است بدانید استفاده از روش هایی که معرفی خواهیم کرد هیچ عوارضی به دنبال نخواهد داشت به همین دلیل میتوانید بدون نگرانی آن ها را امتحان کنید.

 

حفظ زیبایی ابرو با دانه ی کتان

برای حفظ زیبایی ابرو مواد طبیعی زیادی وجود دارند که میتوانید از آن ها استفاده کنید اما به علت خواص فوق العاده ای که دانه ی کتان دارد پیشنهاد میکنیم قبل از هر چیز از آن استفاده کنید تا به سرعت شاهد نتایج فوق العاده ی آن باشید. بهتر است بدانید دانه ی کتان نه تنها به زیبایی بیشتر و درخشندگی ابرو ها کمک خواهد کرد، بلکه باعث میشود تا رشد ابروها هم افزایش زیادی پیدا کند.

کتان سرشار از اسید های چرب مفید از جمله امگا ۳ میباشد به همین دلیل میتوان برای درمان شکنندگی ابروها نیز از آن استفاده کرد. برای این که شاهد اثرات فوق العاده ی این ماده ی طبیعی باشید میتوانید ان را به مدت چند روز خیس کنید و سپس بجوشانید و با استفاده از محلولی که بدست آمده ابروهایتان را ماساژ دهید. این کار باید حداقل هفته ای ۳ بار انجام شود تا زیبایی ابروها افزایش پیدا کند.

 

موز رسیده برای حفظ زیبایی ابرو

این روش برای افرادی که به صورت مکرر به رنگ کردن ابروهای خود میپردازند بسیار مفید خواهد بود چون استفاده از رنگ های شیمیایی باعث میشود تا ابروها دچار آسیب های شدید شوند و در بلند مدت زیبایی آن ها کاهش قابل توجهی پیدا کند.

برای حفظ زیبایی ابروهای خود بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که از یک موز رسیده استفاده کنید. استفاده از موز باعث میشود تا  بافت های مو به خوبی بازسازی شوند و حالت پذیری آن افزایش پیدا کند. موز رسیده را بهتر است با عسل ترکیب کنید تا اثرات شگفت انگیز آن افزایش پیدا کند و به نتایج بهتری دست پیدا کنید.

زیبایی ابرو

حفظ زیبایی ابرو با کپسول ویتامین E

برای حفظ زیبایی ابرو میتوانید از کپسول ویتامین E هم استفاده کنید. استفاده از روغنی که در کپسول های ویتامین E وجود دارد باعث میشود تا آسیب های مختلفی که بر اثر عوامل مختلف به ابروها وارد شده کاهش پیدا کند و زیبایی ابرو ها به شدت افزایش یابد. برای مشاهده ی بهترین نتایج میتوانید قبل از خواب ابروهایتان را با آن ماساژ دهید و اجازه دهید مقداری باقی بماند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم