کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

حنا برای تقویت مو

نوشته شده در تاریخ 7 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 678 views

حنا برای تقویت مو

حنا برای تقویت مو

با توجه به اینکه امروزه روش های بسیار زیادی برای درمان و تقویت مو به دنیا معرفی شده است اما همواره باز هم افرادی هستند که از روش های طبیعی برای رفع مشکلات مرتبط با مو استفاده می کنند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید حنا یکی از مواردی است که برای تقویت مو بسیار موثر بوده و میتواند موهایی خوش حالت و زیبا را برای افراد پدید آورد. اما سوال اینجاست که چگونه حنا برای تقویت مو موثر است؟ باید در جریان باشید که حنا میتواند ویتامین ها، پروتئین ها و مواد مغذی برای رشد مو را به سلول های مورد نظر برساند و در نهایت موهایی زیبا را برای افراد فراهم آورد البته شایان ذکر است که از حنا به عنوان رنگ مو نیز استفاده می شود.

فواید حنا برای تقویت مو

هنگامی که از حنا برای تقویت مو استفاده می کنید آگاهی از فواید آن باعث می شود تا با خیالی آسوده تر، فراغ بال بیشتری به سمت آن حرکت کنید در واقع شما راحت تر تردیدها را کنار میگذارید و میتوانید تصمیم گیری کنید. از همین رو در نظر داریم تا در این قسمت به معرفی برخی از فواید حنا بپردازیم:

  • میتواند سلامتی پوست سر شما را تضمین کند.
  • رشد مو را افزایش داده و ریزش آن را به طور کامل کاهش می دهد.
  • باعث تقویت و ترمیم مو می شود.
  • در بهبود شرایط ریشه مو موثر خواهد بود.
  • تولید چربی و سطح PH را تنظیم می کند.

حنا برای تقویت مو

هزینه استفاده از حنا برای تقویت مو

شاید باور این مسئله سخت باشد اما هنگامی که تصمیم میگیرید که از حنا برای تقویت مو های خود استفاده کنید در واقع کم هزینه ترین روش ممکن برای تقویت موهایتان را انتخاب کرده اید. افرادی که از این روش استفاده می کنند در واقع این روش میتواند با هزینه ای بسیار کم شما را به آن چیزی که میخواهید برساند. برای اینکار نیاز است که به عطاری مراجعه کرده و مقداری حنا تهیه کنید و پس از مخلوط کردن آن با چای و یا کمی قهوه و قرار دادن در محیطی گرم به مدت چند ساعت بر روی سر خود بمالید ، دقت کنید که باید همه جای موها کاملا آغشته شده باشد. پس از مدت ۴ ساعت میتوانید آن را شستشو دهید و مشاهده کنید علاوه بر تغییر رنگ موهایتان، موهایی نرم برای شما پدید آمده است.

نکات مهم در حین حنا گذاشتن مو

اگر در نظر دارید که از حنا برای تقویت مو خود استفاده کنید و اگر میخواهید آن را به مدت طولانی و بر روی کل موهایتان بمالید نیاز است که نکاتی را رعایت کنید تا پس از اتمام کارتان با مشکلاتی دست و پنجه نرم نکنید. در این قسمت به معرفی برخی از نکاتی که رعایت آن خالی از لطف نیست میپردازیم:

  • در حین حنا گذاشتن بر روی سر حتما دستکش بپوشید.
  • قبل از حنا گذاشتن حتما بر روی پیشانی و سایر نواحی اطراف مو وازلین بمالید.
  • اگر میخواهید موهایی تیره تر داشته باشید حنا را با مقداری روغن خردل مخلوط کنید.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم