کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

خاصیت prp

نوشته شده در تاریخ 7 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 910 views

خاصیت prp

خاصیت prp

این روزها داشتن موهایی زیبا و خوش حالت از جمله مواردی است که افراد به آن اهمیت می دهند و درصدد پیدا کردن راهی برای رسیدن به آن هستند. اگر شما نیز جزء این دسته از افراد هستید باید بدانید که PRP یکی از راه هایی است که میتواند شما را به آن چیزی که میخواهد برساند. اگر بخواهیم در رابطه با PRP برای شما توضیج دهیم باید بدانید که در این روش پزشک مورد نظر با توجه به دستگاه هایی که در اختیار دارد میتواند ویتامین ها، پروتئین ها و سایر مواد مغذی مورد نیاز برای رشد موها را به سر تزریق می کنند و با تحریک فولیکول های مو رشد دوباره ای را برای آنها رقم میزند. اما در رابطه با فواید و خاصیت PRP چیزی میدانید؟

خاصیت PRP چیست؟

همانطور که گفته شد PRP این توانایی را دارد که رویش دوباره موها را با تحریک فولیکول های مو فراهم آورد. اما نکته ای که برای بیماران از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد خاصیت PRP است زیرا تا زمانی که روش های درمان فواید و خاصیتی را با خود به دنبال نداشته باشد به سمت آن نمی روند. از همین رو این فواید عبارتند از:

  • موهایی کاملا طبیعی و خوش حالت را برای افراد فراهم می آورد.
  • هیچگونه عوارض و حساسیت های پوستی را با خود به دنبال ندارد.
  • هزینه بسیار پایینی را برای بیماران به دنبال دارد
  • در کمترین زمان ممکن افراد را به نتیجه دلخواه میرساند.

خاصیت prp

هزینه استفاده از روش PRP ابرو چقدر است؟

پس از اینکه نسبت به خاصیت PRP آگاهی کاملی پیدا کردید و تصمیم گرفتید که از این روش برای درمان استفاده کنید مسئله ای که ذهن بیماران را به خود مشغول می کند هزینه های مرتبط با این روش می باشد. در این رابطه باید در جریان باشید که عوامل زیادی در تعیین هزینه ها دخیل هستند از جمله این موارد میتوان به تخصص، تجربه، مهارت و دانش پزشک به جدیدترین متدهای روز دنیا، موقعیت جغرافیایی کلینیک، وسعت ناحیه ای که دچار ریزش مو شده، تجهیزات، پرسنل و… اشاره کرد. هر چقدر کیفیت خدمات بالاتر باشد مسلما هزینه نهایی افزایش پیدا خواهد کرد.

نقش پزشک در روش PRP

بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که برای اینکه بتوانید خاصیت PRP را در ترمیم مو به طور کامل دریافت کنید پزشک نقش اساسی را در این راستا ایفا می کند. در واقع او با تجربه و دانش خود و همچنین بررسی های دقیقی که قبل از انجام عمل انجام داده است به خوبی می داند که کدام قسمت از سر به ویتامین و پروتئین های بیشتری احتیاج دارد و به کدام قسمت باید توجه ویژه ای شود. از همین رو توصیه می شود که پزشکی متخصص و با تجربه را برای انجام این کار انتخاب نمائید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم