کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

خاکستری شدن مو

نوشته شده در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 23 views

خاکستری شدن مو

خاکستری شدن مو

یکی از شایع ترین مشکلاتی که افراد در سنین بالا به آن گرفتار می شوند خاکستری شدن مو می باشد. هر چند این مشکل امروزه در جوانان نیز دیده می شود اما با این حال شیوع آن در سنین بالا می باشد. تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که دلیل بروز این مشکل چیست؟ در واقع ملانوسیت که وظیفه رنگ رسانی به تارهای مو را بر عهده دارند این وظیفه را به خوبی انجام نمی دهند و یا اینکه تکثیر سلولی کافی برای رنگ رسانی به تارهای مو به درستی انجام نمی شود. البته باید در جریان باشید که این دو مورد تنها دلایل بروز این مشکل نبوده و مصرف بیش از اندازه سیگار از دیگر مواردی است که در بروز این مشکل تاثیر بسیار زیادی دارد.

خاکستری شدن مو

درمان خاکستری شدن مو

اگر شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که میخواهید به درمان خاکستری شدن مو هایتان بپردازید باید د جریان باشید که راه خلاصی از مشکل بسیار آسان است. شما به راحتی میتوانید با رساندن انواع ویتامین های لازم به بدن و همچنین به موهایتان این مشکل را به طور کامل برطرف نمائید. البته باید در جریان باشید که مواردی همچون پیروی از رژیم غذایی مناسب و مصرف برخی از گیاهان میتواند در این راه به شما کمک کند. اگر از عهده پرداخت هزینه های بالا بر می آیید میتوانید به سراغ روش PRP مو بروید که در زمان کوتاهی ویتامین ها را به طور مستقیم به ناحیه سر میرساند و در کمترین زمان این مشکل را برطرف می کند.

هزینه درمان رفع سفیدی مو

یکی از شایع ترین مسائلی که ذهن بیماران را مشغول می کند و همواره جزء اولین سوالاتی است که مطرح می نمایند به پیر شدن مو و هزینه درمان خاکستری شدن مو مرتبط می باشد. لازم به ذکر است که هزینه این روش از درمان به عوامل زیادی بستگی دارد که از بارز ترین آن میتوان به روشی که برای درمان انتخاب می کنید بستگی دارد. در واقع اگر شما بخواهید با مصرف قرص های ویتامین و همچنین پیروی از رژیم غذایی به جلوگیری از خاکستری شدن موهایتان بپردازید باید بدانید که هزینه بسیار پایینی را متقبل می شوید اما در غیر این صورت و استفاده از روش های پزشکی مسلما هزینه بیشتری خواهد داشت.

خاکستری شدن مو

پرهیز غذایی چگونه از خاکستری شدن مو جلوگیری می کند؟

باید در جریان باشید که مصرف بسیاری از غذاها میتواند به افزایش رنگدانه های مو موثر باشد اما پرهیز از مصرف برخی از غذاها مانند نمک علاوه بر اینکه بر روی خاکستری شدن مو موثر است میتواند در آسیب رسانی به خون، افزایش فشار خون و مهار تولید سلولی نقش زیادی ایفا کند. از جمله دیگر پرهیزاتی که افراد برای جلوگیری از بروز سفید شدن موها باید رعایت کنند میتوان به عدم مصرف کربوهیدرات بالا که از جمله آن نان های سفید و پاستا می باشد اشاره کرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

امتیازاین مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم