کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

خطرات پی آر پی مو

نوشته شده در تاریخ 7 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 389 views

خطرات پی آر پی مو

خطرات پی آر پی مو

بررسی موارد احتمالی خطرات پی آر پی مو

هنگامی که افراد روش PRP را برای درمان ریزش و کم پشتی موهای خود انتخاب می کنند مسائل زیادی ذهن آنها را مشغول می کند که باید نسبت به آن آگاهی پیدا کنند. از جمله شایع ترین این مواد خطرات پی آر پی می باشد. از همین رو برای افزایش آگاهی متقاضیان در این قسمت به بررسی این مسئله میپردازیم:

  • برای افرادی که دچار طاسی سر هستند نتیجه مطلوبی را به همراه ندارد.
  • رسیدن به نتیجه مطلوب به زمان زیادی احتیاج دارد
  • هزینه نسبتا زیادی را برای افراد به دنبال خواهد داشت.
  • هیچ نتیجه تضمینی دائمی برای آن وجود ندارد.
  • نیاز است که در طی چند هفته تکرار شود.

عملکرد روش PRP چگونه است؟

مسلما وقتی که روش PRP را برای درمان انتخاب می کنید علاوه بر آگاهی از خطرات پی آر پی باید نسبت به چگونگی عملکرد آن نیز اطلاعات لازم را بدست آورید. از همین رو نیاز است که بدانید در این روش پزشک متخصص با استفاده از دستگاه هایی که در اختیار دارد، ویتامین ها، پروتئین ها و سایر مواد مغذی برای رشد دوباره مو را به ناحیه مورد نظر تزریق می کند و رشد دوباره ای را برای افراد پدید می آورد. لازم به ذکر است که انجام این عمل نیاز به چندین بار تکرار بوده و همین مسئله باعث افزایش هزینه های موجود خواهد شد.

خطرات پی آر پی مو

هزینه روش PRP مو

پس از اینکه نسبت به چگونگی عملکرد و همچنین خطرات پی آر پی آگاهی پیدا کردید مسئله ای که ذهن بیماران را به خود مشغول می کند هزینه های انجام آن می باشد. در این راستا باید در جریان باشید که عوامل زیادی در تعیین هزینه ها دخیل هستند که از جمله آن میتوان به تخصص، مهارت، تجربه و دانش پزشک به جدیدترین متدهای روز دنیا، موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات، پرسنل، وسعت ناحیه ای که دچار ریزش مو شده است و… اشاره کرد. مسلما هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده بیشتر هزینه نهایی نیز بیشتر خواهد بود.

مراقبت های بعد از عمل PRP

یکی از مواردی که پزشکان همواره به آن توجه دارند و بر این عقیده هستند که میتواند از خطرات پی آر پی کاهش دهد مراقبت های بعد از عمل می باشد. در این راستا در نظر داریم تا برخی از این مراقبت ها را برای شما معرفی کنیم تا با آگاهی بیشتری به سراغ انجام آن بروید:

  • از قرار گرفتن زیر نور خورشید خودداری کنید.
  • از رفتن به حمام به مدت سه روز بعد از عمل بپرهیزید.
  • از انجام فعالیت سنگین ورزشی پرهیز کنید.
  • از رفتن به استخر، سونا و شنا خودداری کنید.
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم