کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

خطر PRP

نوشته شده در تاریخ 7 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 534 views

خطر PRP

خطر PRP

پس از اینکه افراد با ریزش مو و یا کم پشتی موهایشان روبرو می شوند یکی از مسائلی که ذهن آنها را به خود مشغول می کند روش های رسیدن به موهایی زیبا و خوش حالت می باشد. باید در جریان باشید که PRP یکی از بهترین روش هایی است که میتواند افراد را به آن چیزی که میخواهند برسانند. شما باید در جریان باشید که در این روش پزشکان با استفاده از دستگاه های مخصوص ویتامین ها، پروتئین ها و سایر مواد مغذی برای رشد موها را به ناحیه سر تزریق کرده و رشد دوباره ای را برای آنها فراهم می آورد. اما نکته اینجاست تاکنون به خطر PRP فکر کرده اید؟ انجام این عمل چه عوارضی را میتواند با خود به همراه داشته باشد؟ در این قسمت به بررسی این مسئله میپردازیم.

عوارض و خطر PRP چیست؟

هنگامی که در نظر میگیرید از روش PRP برای درمان و از بین بردن مشکلات مرتبط با موهایتان استفاده کنید یکی از مواردی که کمک می کند تا راحت تر تصمیم بگیرید و تردیدها را کنار بگذارید آگاهی از عوارض و خطر PRP می باشد. از همین رو در این قسمت به معرفی برخی از این موارد میپردازیم:

  • این روش برای افرادی که دچار طاسی شده اند کاربرد ندارد.
  • هزینه نسبتا بالایی برای افراد به دنبال دارد
  • زمان نسبتا طولانی برای رسیدن به نتیجه به دنبال دارد
  • باعث بروز التهاب در ناحیه پوست سر می شود
  • تضمین دائمی برای انجام آن وجود ندارد.

خطر PRP

هزینه درمان ریزش مو به روش PRP

پس از اینکه نسبت به خطر PRP آشنایی پیدا کردید مسئله ای که به وجود می آید و ذهن بیماران را به خود مشغول می کند هزینه انجام این عمل می باشد. باید بدانید که عوامل زیادی در تعیین هزینه ها دخیل هستند که از جمله آن میتوان به تخصص، مهارت، تجربه و دانش پزشک به جدیدترین متدهای روز دنیا، موقعیت جغرافیایی کلینیک، وسعت ناحیه ای که دچار ریزش مو شده است، تجهیزات، پرسنل و.. اشاره کرد. همانطور که میدانید هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده بیشتر باشد هزینه تمام شده نیز بیشتر خواهد بود.

مراقبت های بعد از روش PRP

یکی از مواردی که پزشکان همواره از آن به عنوان بخشی از درمان یاد می کنند و بر این عقیده هستند در صورت رعایت کردن آنها میتوانید از خطر PRP در امان بمانید به مراقبت های بعد از عمل مرتبط می باشد. از همین رو در این قسمت به معرفی این مسئله میپردازیم:

  • از قرار گرفتن زیر نور مستقیم آفتاب بپرهیزید.
  • از رفتن به حمام به مدت سه روز خودداری کنید.
  • مصرف مسکن ها و آنتی بیوتیک ها را فراموش نکنید.
  • از انجام فعالیت های سنگین ورزشی پرهیز کنید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم