کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

خط بخیه در کاشت مو به روش های مختلف

نوشته شده در تاریخ 19 آگوست 2018 در دسته تعداد بازدید 970 views

خط بخیه در کاشت مو به روش های مختلف

خط بخیه در کاشت مو به روش های مختلف

خط بخیه در کاشت مو به روش های مختلف

کاشت مو یکی از رایج ترین روش هایی است که امروزه برای رفع ریزش مو و کچلی از آن استفاده میشود.با استفاده از این روش میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد نتایج قابل قبولی بود.موهایی که با استفاده از کاشت مو بدست می آیند ظاهری کاملا طبیعی خواهند داشت و علاوه بر این به علت اینکه به صورت طبیعی رشد میکنند میتوانید به راحتی به اصلاح آنها بپردازید.کاشت مو معمولا عوارض خاصی را به دنبال ندارد به همین دلیل میتوان با خیال راحت از نتایج آن بهره گرفت اما به طور کلی در برخی از روش ها ممکن است شاهد عوارضی باشیم که خوشایند نباشند و مشکلاتی را برای فرد به وجود آورند. خط بخیه در کاشت مو یکی از مشکلاتی است که در برخی از روش های کاشت مو مشاهده میشود و به همین علت بسیاری از افراد از این روش ها استفاده نمیکنند.در این مطلب به تاثیر خط بخیه در کاشت مو خواهیم پرداخت.

خط بخیه در کاشت مو به روش FUE

روشFUE یکی از روش هایی است که برای کاشت مو انجام میشود اما به علت اینکه در این روش از جراحی استفاده میشود ممکن است عوارض مختلفی برای فرد به وجود آید به همین دلیل امروزه کمتر از این روش استفاده میشود.معمولا خط بخیه در کاشت مو به روش FUE در اکثر موارد مشاهده میشود.البته متخصصان با به کار گیری تکنیک هایی که وجود دارد میتوانند تا جای ممکن این بخیه ها را در زیر موها پنهان کنند و جلوی ظاهر نامطلوبی که به وجود می آید را بگیرند.

خط بخیه در کاشت مو به روش های مختلف

خط بخیه در کاشت مو به روش SUT

روش SUT یکی از جدیدترین روش هایی که است برای کاشت مو مورد استفاده قرار میگیرد.با توجه به این که در این روش از جراحی استفاده نمیشود بسیاری از عوارض روش های دیگر کاسته خواهد شد و فرد میتواند بدون کوچکترین عارضه به نتیجه ی مطلوب دست پیدا کند. خط بخیه در کاشت مو به روش SUT به هیچ وجه مشاهده نخواهد شد چون در این روش برای استخراج فولیکول ها از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میشود و به همین علت مشکلی برای فرد به وجود نخواهد آمد.

خط بخیه در کاشت مو به روش FUT

خط بخیه در کاشت مو FUT معمولا حدود دو تا سه سانتی متر خواهد بود.در این روش به علت اینکه بخشی از موهای ناحیه اهدا کننده جدا میگردد حتی در صورتی که متخصصان با تجربه نیز آن را انجام دهند معمولا نمیتوان خط بخیه را به راحتی پنهان کرد و در اکثر موارد شاهد به جای ماند اسکار ها و خط بخیه خواهیم بود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم