کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

خط بخیه در کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 7 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 552 views

خط بخیه در کاشت مو

خط بخیه در کاشت مو

همانطور که میدانید این روزها کاشت مو یکی از بهترین و موثرترین روش هایی است که میتوانید برای درمان انتخاب کرده و به موهایی زیبا و خوش حالت دست پیدا کنید. باید در جریان باشید که کاشت مو خود به روش های مختلفی انجام می شود که پزشک با بررسی های دقیقی که بر روی بانک مو انجام می دهد بهترین روش را انتخاب می نماید. در واقع پزشک گراف های مورد نظر خود را از ناحیه بانک مو، بدون اینکه آسیبی به آن ناحیه برساند برداشت کرده و در ناحیه ای که دچار ریزش شده است کاشت می کند. دقت داشته باشید ظرافت انجام این عمل آنقدر بالاست که حتی خط بخیه در کاشت مو قابل رویت نمی باشد. از همین رو توصیه می شود در انتخاب پزشک نهایت دقت را به کار گیرید.

پنهان کردن خط بخیه در کاشت مو

مسلما به این مسئله واقف هستید که کاشت مو یک عمل با ظرافت بسیار بالاست که در آن نباید بانک مو هیچگونه آسیبی وارد شود زیرا از بین رفتن بانک مو به منزله پایان دادن عمل و همچنین از دست رفتن تمامی موهای ناحیه سر بیمار می باشد. از همین رو بسیاری از پزشکان چندین ساعت برای انجام این عمل وقت صرف می کنند و هیچگونه خط بخیه در کاشت مو از خود به جای نمیگذارند. در این روش، پزشکان پس از برداشت گراف از ناحیه بانک مو برخی از گرافت ها را در ناحیه ای که از آن برداشت شده کاشت می کنند تا هیچگونه جایی از خط بخیه باقی نماند.

خط بخیه در کاشت مو

هزینه کاشت مو

یکی از شایع ترین و اصلی ترین سوالاتی که از جانب بیماران همواره مطرح می شود به هزینه انجام عمل مربوط می شود. باید در جریان باشید که عوامل زیادی در تعیین هزینه ها دخیل هستند که از جمله آن میتوان به روشی که برای کاشت مو انتخاب می کنید، تخصص، تجربه، مهارت و دانش پزشک به جدیدترین متدهای روز دنیا، موقعیت جغرافیایی کلینیک، عدم نمایش خط بخیه در کاشت مو، پرسنل، تجهیزات و… اشاره کرد. هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده بیشتر باشد مسلما هزینه نهایی نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

مزایای کاشت مو

یکی از مواردی که آگاهی از آن باعث می شود تا افراد با خیالی آسوده تر به سراغ کاشت مو بروند مزایای انجام کاشت مو می باشد. در واقع این آگاهی کمک می کند تا افراد تردیدها را کنار گذاشته و راحت تر تصمیم گیری نمایند. از همین رو در این قسمت به معرفی برخی از این مزایا میپردازیم:

  • خط بخیه در کاشت مو مشخص نمی شود.
  • موهایی زیبا و خوش حالت را برای افراد پدید می آید.
  • هزینه مناسبی را برای افراد به دنبال دارد.
  • در کمترین زمان ممکن افراد را به موهایی زیبا میرساند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم