کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

خط رویش طبیعی مو چیست؟

نوشته شده در تاریخ 18 آگوست 2018 در دسته تعداد بازدید 855 views

خط رویش طبیعی مو چیست؟

تاثیر پلاکت درمانی در افزایش رشد موی سر

ترمیم مو با خط رویش طبیعی در بهترین کلینیک تهران

زمانی که انسان دچار ریزش مو میشود نگرانی های زیادی را تجربه میکند به همین دلیل به دنبال روشی میگردد که بتواند با استفاده از آن ریزش موی خود را به صورت حتمی درمان کند و به ظاهری زیبایی دست یابد.در این میان بسیاری از افراد روشی را انتخاب میکنند که بعد از استفاده از آن به ظاهری طبیعی دست پیدا کنند بدون اینکه کسی به غیر طبیعی بودن موها پی ببرد. خط رویش طبیعی یکی از مهمترین نکاتی است که باید برای به وجود آمدن ظاهری طبیعی به آن توجه داشت در غیر اینصورت قطعا ظاهری که برای فرد به وجود می آید مطلوب نخواهد بود و به راحتی میتوان غیر طبیعی بودن موها را تشخیص داد.در ترمیم مو ها هم این نکته کاملا صدق میکند به همین دلیل به آن توجه ویژه ای میشود. افرادی که از ترمیم مو استفاده میکنند در اکثر از خط رویش طبیعی برخوردار خواهند شد.

خط رویش طبیعی چیست؟

خط رویش مو به خطی ترسیمی و فرضی گفته میشود که در کاشت و ترمیم مو برای رسیدن به نتایج قابل قبول باید به آن توجه شود.در صورتی که موها از خط رویش طبیعی برخوردار باشند قطعا نمیتوان به سادگی غیر طبیعی بودن آن را تشخیص داد اما در غیر اینصورت با اولین نگاه غیر طبیعی بودن موها به صورت دقیق قابل تشخیص خواهد بود.برای اینکه به خط رویش طبیعی دست پیدا کنید باید به متخصصان با تجربه مراجعه کنید چون هر گونه مشکل در خط رویش مو باعث میشود تا نتیجه ای که بدست می آید قابل قبول نباشد.

خط رویش طبیعی چیست؟

خط رویش طبیعی چه ویژگی هایی دارد؟

برای اینکه بعد از ترمیم مو شاهد خط رویش طبیعی باشیم باید نکات مختلفی در آن رعایت شده باشد.اولین نکته این است که خط رویشی که ایجاد شده است به هیچ وجه خطی و منظم نباشد چون در این صورت حالتی عروسکی را به وجود می آورد و قطعا طبیعی نخواهد بود.برای اینکار در صورتی که از کاشت مو استفاده شود باید گرافت های تکی یا دوتایی را به کار گرفت تا به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کرد.

مراجعه به متخصصان با تجربه برای خط رویش طبیعی

مهمترین کاری که میتوانید برای دستیابی به خط رویش طبیعی انجام دهید این است که به متخصصان با تجربه مراجعه کنید چون در غیر اینصورت به احتمال زیاد نتیجه ای که از ترمیم و یا کاشت مو به دست خواهید آورد به هیچ وجه رضایت بخش نخواهد بود.برای انتخاب مراکز و متخصصان باید توجه داشته باشید که تجربه و سابقه مهمترین عامل خواهد بود و باید به آن توجه کافی را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم