کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

خونریزی بعد کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 3 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 567 views

خونریزی بعد کاشت مو

کلینیک زیبایی معتبر برای کاشت مو

امروزه روش های جدیدی برای کاشت مو به وجود آمده است که باعث شده افرادی که از روش های کاشت مو استفاده کنند در اکثر موارد دچار عارضه نشوند اما بازهم افراد زیادی وجود دارند که به علت تصوراتی که از عوارض این روش ها دارند تصمیم میگیرند از روش های دیگر برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند که همین باعث میشود در بسیاری از مواقع به نتایج دلخواه دست نیابند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به درمان خونریزی بعد کاشت مو بپردازیم چون خونریزی یکی از عوارض کاشت موی طبیعی است.

خونریزی بعد کاشت مو

خونریزی پس از کاشت مو

همانطور که میدانید برای انجام کاشت مو از روش های مختلف جراحی استفاده میشود به همین دلیل ممکن است افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند در برخی موارد عوارض خاصی را تجربه کنند. خونریزی هم از مشکلاتی است که امکان دارد برخی از افراد دچار آن شوند به همین دلیل بهتر است قبل از اینکه از روش های کاشت مو استفاده کنند با آن آشنایی پیدا کنند.

به طور کلی باید توجه داشته باشید که خونریزی خفیف نیاز به درمان نخواهد داشت و معمولا به صورت خود به خود برطرف خواهد شد به همین دلیل برای درمان خونریزی بعد کاشت مو نباید حساسیت زیادی به خرج داد. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که روش های جدید کاشت مو باعث شده اند تا احتمال این مشکل به حداقل ممکن برسد به همین دلیل نباید نگران این موضوع باشید.

خونریزی بعد کاشت مو

درمان خونریزی بعد کاشت مو

همانطور که اشاره کردیم درمان خونریزی بعد کاشت مو فقط در زمانی ضروری خواهد بود که شدید باشید و گرنه خونریزی های خفیف و سطحی جزء مواردی هستند که به راحتی رفع خواهند شد. برای خونریزی های شدید بهتر است از خود درمانی بپرهیزید و در سریعترین زمان ممکن به پزشک مراجعه نمایید.

بهتر است این موضوع را هم بدانید که بسیاری از عوارض کاشت مو که مشاهده خواهید کرد مانند تورم، التهاب و قرمزی به صورت موقت خواهند بود و در صورتی که شدید نباشند نباید به پزشک مراجعه کنید.

جلوگیری از عوارض کاشت مو

برای اینکه بعد از کاشت مو دچار عوارض مختلف نشوید باید حتما به مراقبت های لازم توجه داشته باشید چون معمولا افرادی که برای درمان خونریزی بعد کاشت مو به پزشک مراجعه میکنند به مراقبت هایی که توصیه شده است توجه کافی نداشته اند. به طور کلی میتوان گفت رعایت مراقبت های بعد از کاشت و انتخاب متخصصان با تجربه برای کاشت مو تا حد زیادی باعث میشود تا دچار عوارض کاشت مو نشوید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم