کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

خونریزی پس از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 3 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 315 views

خونریزی پس از کاشت مو

کاشت مو دائمی

در گذشته بسیاری از افراد ترجیح می دادند برای رفع ریزش موی خود از روش های سنتی استفاده کنند که همین باعث میشد در اکثر موارد به نتایج دلخواه دست پیدا نکنند و تا اخر عمل کچلی برایشان باقی بماند. اما در حال حاضر به علت اینکه بسیاری از افراد با اثر بخشی روش های کاشت مو آشنایی پیدا کرده اند استفاده از این روش افزایش قابل توجهی پیدا کرده است و بسیاری از افراد قصد دارند با آشنایی بیشتر با این روش به استفاده از آن بپردازند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به احتمال خونریزی پس از کاشت مو بپردازیم.

خونریزی پس از کاشت مو

احتمال خونریزی پس از کاشت مو

کاشت مو در حال حاضر جزء ایمن ترین روش های درمانی برای رفع ریزش مو است اما به علت باورهای غلطی که وجود دارند هنوز بسیاری از افراد به روش های مختلف کاشت مو اطمینان ندارند به همین دلیل به دلیل عوارض احتمالی تصمیم میگیرند از روش های قدیمی و بی تاثیر استفاده کنند. خونریزی یکی از مسائلی است که بسیاری از افراد تصور میکنند یکی از عوارض ثابت کاشت مو است.

در صورتی که تصور میکنید خونریزی پس از کاشت مو حتمی است و اکثر افراد دچار آن میشوند بهتر است بدانید در روش های جدید کاشت مو احتمال خونریزی و عفونت تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است چون در این روش ها از جراحی برای کاشت مو استفاده نمیشود. به همین دلیل میتوان گفت احتمال خونریزی بعد از کاشت مو بسیار کم است و بسیاری از افراد شاهد آن نخواهند بود.

خونریزی پس از کاشت مو

ایمن ترین روش کاشت مو

در حال حاضر روش های SUT و FUE جزء ایمن ترین روش های کاشت به شمار میروند که احتمال خونریزی پس از کاشت مو و سایر عوارض در آن ها بسیار کم خواهد بود. علت این موضوع این است که در این روش برای برداشت فولیکول ها پوست سر جراحی نخواهد شد. در عوض متخصصان از دستگاه های اتوماتیک برای برداشتن دانه به دانه ی فولیکول ها استفاده میکنند.

عوارض رایج کاشت مو

خونریزی پس از کاشت مو در روش های قدیمی بسیار رایج بوده است در حالی که در حال حاضر به ندرت مشاهده خواهد شد. عفونت هم یکی از عوارض رایج کاشت مو است که در روش های جدید به ندرت مشاهده خواهد شد. از میان عوارض رایج دیگر کاشت مو هم میتوان به التهاب، تورم، قرمزی و خارش اشاره کرد که در اکثر موارد بعد از مدتی کوتاه به صورت خود به خود از بین خواهد رفت.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم