کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

داروهای بعد از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 12 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 781 views

داروهای بعد از کاشت مو

داروهای بعد از کاشت مو

در سالهای اخیر روش های زیادی برای درمان ریزش موی سر به وجود آمده است که بیماران میتوانند برای رفع ریزش موی خود از آن استفاده کنند اما بهتر است بدانید در میان روش های موجود هنوز هم روش کاشت مو یکی از بهترین روش هاست به طوری که میتوان گفت کاشت مو تنها روشی است که میتوان با استفاده از آن به صورت قطعی ریزش مو را درمان کرد به همین دلیل تصمیم گرفته ایم در ادامه به یکی از موارد مهم یعنی داروهای بعد از کاشت مو بپردازیم تا بتوانید با استفاده از روش های کاشت مو به نتایج دلخواه دست پیدا کنید.

مهمترین داروهای بعد از کاشت مو

مصرف داروهای بعد از کاشت مو اهمیت زیادی دارد به همین دلیل بیماران باید آن توجه کافی داشته باشند. بهتر است بدانید استفاده از به موقع از داروهایی که متخصصان تجویز میکنند باعث میشود تا احتمال عوارض مختلف مانند عفونت، التهاب و … به حداقل ممکن برسد. علاوه بر این مصرف منظم داروها باعث بهبود سریع زخم ها خواهد شد و بیمار سریع تر میتوان به فعالیت های روزمره خود ادامه دهد.

داروهای بعد از کاشت مو

از میان داروهای بعد از کاشت مو که متخصصان تجویز میکنند مصرف آنتی بیوتیک ها اهمیت زیادی دارد به همین دلیل نباید مصرف آن را فراموش کنید. البته علاوه بر این استفاده از مسکن ها هم قطعا اهمیت خواهد داشت چون باعث میشود درد کمتری احساس کنید و خواب بهتری داشته باشید که همین باعث افزایش رشد مو و جلوگیری از عوارض مختلف کاشت مو خواهد شد.

داروهای تقویت مو بعد از کاشت

دسته ای از داروهای بعد از کاشت مو هم برای تقویت مو ها تجویز میشوند که از میان آن ها میتوان به قرص ویتامین۳٫ زینک پلاس و امگا ۳ پرداخت. استفاده از این مکمل ها باعث میشود تا رشد موها تا حد زیادی افزایش پیدا کند و حتی شاهد زیباتر شدن موها باشید. البته بدون مشورت با پزشک نباید از این داروها استفاده کنید چون استفاده ی بیش از حد از آن قطعا عوارض مختلفی خواهد داشت.

داروهای بعد از کاشت مو

ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

در برخی از موارد ممکن است در میان داروهای بعد از کاشت مو که متخصصان تجویز میکنند ماینوکسیدیل هم وجود داشته باشد. البته استفاده از این دارو بعد از کاشت ضروری نیست اما باعث میشود رشد موها افزایش پیدا کند و شاهد موهایی ضخیم تر باشید. ماینوکسیدیل معمولا عوارضی به دنبال نخواهد داشت اما برخی از افراد ممکن است شاهد حساسیت های پوستی، التهاب پوست و … باشند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم