کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

داروهای تضمینی رفع ریزش مو

نوشته شده در تاریخ 15 می 2019 در دسته تعداد بازدید 730 views

داروهای تضمینی رفع ریزش مو

داروهای تضمینی رفع ریزش مو

اگر به دنبال داروهای تضمینی رفع ریزش مو هستید تا بتوانید بدین طریق در کمترین زمان ممکن شاهد رشد موهای خود باشید پیشنهاد میکنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید چون قصد داریم به معرفی داروهای موثری که برای درمان ریزش مو وجود دارد بیشتر بپردازیم. بهتر است بدانید بر خلاف تصوری که وجود دارد، بسیاری از افراد میتوانند با استفاده از داروها شاهد افزایش رشد موهای خود باشند و حتی به درمان ریزش موی شدید خود باشند اما باید قبل از هر چیز با داروهای مختلف آشنایی پیدا کنید و به یک سری نکات توجه داشته باشید.

رفع ریزش مو

قبل از اینکه به داروهای تضمینی رفع ریزش مو بپردازیم باید به این نکته توجه داشته باشید که به صورت کلی تمامی داروهای شیمیایی دارای عوارض احتمالی میباشند به همین دلیل افرادی که قصد دارند به استفاده از آن ها بپردازند باید با متخصصان با تجربه مشورت نمایند. این کار باعث میشود تا با بررسی هایی که انجام میشود احتمال هر گونه عارضه کاهش یابد و فرد به نتایج بهتری دست پیدا کنید.

بهتر است بدانید حتی استفاده از مکمل ها و مولتی ویتامین هایی که به عنوان داروهای تضمینی رفع ریزش مو شناخته میشوند، در برخی موارد مشکل ساز خواهد بود و نباید به صورت سرخود به استفاده از آن ها پرداخت. امگا۳، قرص ویتامین E، زینک پلاس، مکمل های ویتامین ب، قرص آهن، آکوفن و … همگی از مکمل هایی هستند که میتوان تحت نظر پزشک از آن ها استفاده کرد و شاهد افزایش رشد مو بود.

داروهای تضمینی رفع ریزش مو

فیناستراید

در میان داروهای تضمینی رفع ریزش مو قطعا فیناستراید یکی از معروف ترین داروها می باشد چون درصد زیادی از افراد زمانی که از این دارو استفاده میکنند شاهد رشد بیشتر موهای خود خواهند بود.

فیناستراید با کاهش اثرات هورمون های مردانه بر گیرنده های فولیکول ها باعث میشود تا میزان ریزش مو تا حد زیادی کاهش پیدا کند اما باید برای استفاده از آن حتما با متخصصان با تجربه مشورت نمایید چون این دارو باعث ایجاد تغییرات هورمونی میشود و برخی از افراد ممکن است با  استفاده از آن دچار مشکل شوند.

 

ماینوکسیدیل

ماینوکسیدیل هم یکی از داروهای تضمینی رفع ریزش مو به شمار میرود که میتوان از آن برای افزایش رشد ریش و سیبیل و حتی ابروها هم استفاده کرد.

این دارو به صورت محلول است و استفاده از آن ممکن است باعث افزایش رشد مو در نواحی اطراف سر مانند پیشانی شود به همین دلیل بهتر است قبل از اینکه به استفاده از آن بپردازید با پزشک خود مشورت نمایید. متاسفانه اثرات ماینوکسیدیل با قطع مصرف متوقف میشود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم