کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

داروهای تقویتی بعد از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 10 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 235 views

داروهای تقویتی بعد از کاشت مو

داروهای تقویتی بعد از کاشت مو

در سالهای اخیر روش های جدیدی برای کاشت مو به وجود آمده است که با استفاده از آن ها میتوان به نتایج فوق العاده ای دست پیدا کرد به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح میدهند به جای استفاده از روش های دیگر از روش های موثر کاشت مو استفاده کنند. همین باعث شده تا بسیاری از افراد تصمیم بگیرند اطلاعات خود را در مورد روش های کاشت مو افزایش دهند به همین دلیل ما هم تصمیم گرفته ایم تا شما را با کاشت مو و مسائلی که در مورد آن وجود دارد آشنا کنیم. در این مطلب به داروهای تقویتی بعد از کاشت مو خواهیم پرداخت.

داروهای تقویتی بعد از کاشت مو

همانطور که میدانید کاشت مو روشی است که در اکثر موارد استفاده از آن به تنهایی باعث درمان قطعی و دائمی ریزش مو خواهد شد به همین دلیل استفاده از داروهای تقویتی بعد از کاشت مو ضروری نخواهد بود و افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند میتوانند به راحتی شاهد رشد موهای طبیعی خود باشند اما استفاده از این داروها به افزایش رشد مو و زیبایی آن ها کمک میکند به همین توصیه میشود.

داروهای تقویتی بعد از کاشت مو

البته باید توجه داشته باشید که منظور از داروهای تقویتی بعد از کاشت مو داروهایی مانند آنتی بیوتیک نیست چون مصرف این داروها که متخصصان توصیه میکنند کاملا ضروری است به طوری که در صورت استفاده نکردن از آن ممکن است فرد شاهد عفونت محل کاشت مو باشد. داروهای تقویتی به داروهایی مانند ویتامین ها گفته میشود که به افزایش رشد موها کمک خواهد کرد.

بهترین داروهای تقویتی بعد از کاشت مو

داروهای تقویتی بعد از کاشت مو بهتر است حتما توسط پزشک تجویز شود به همین دلیل توصیه میشود تا جایی که امکان دارد از مصرف سر خود دارو ها بپرهیزید چون استفاده از ویتامین ها و مکمل ها هم برای برخی از افراد ممکن است مشکل ساز باشد و عوارضی را به دنبال داشته باشد.

داروهای تقویتی بعد از کاشت مو

به طوری کلی از میان بهترین داروهای تقویتی بعد از کاشت مو  میتوان به زینک پلاس اشاره کرد که معمولا بسیاری از متخصصان زیبایی برای رفع مشکلات پوست و تقویت مو ها به تجویز آن میپردازند.

عوارض داروهای تقویتی بعد از کاشت مو

داروهای تقویتی بعد از کاشت مو در صورتی که به صورت سر خود مصرف شود ممکن است عوارضی را به دنبال داشته باشد. متاسفانه برخی از افراد بعد از کاشت مو به صورت سر خود از داروهایی مانند فیناستراید استفاده میکنند که همین باعث میشود در برخی موارد تعادل هورمونی بدنشان به هم بخود و دچار مشکلات مختلفی شوند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم