کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

داروهای تقویتی بعد کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 11 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 1,159 views

داروهای تقویتی بعد کاشت مو

داروهای تقویتی بعد کاشت مو

ریزش مو از مشکلاتی است که همیشه به یک علت رخ نخواهد داد به همین دلیل قبل از این که به فکر درمان آن بود باید به بررسی علت دقیق ریزش مو پرداخت. این کار فقط باید توسط متخصصان زیبایی انجام شود چون افراد عادی و غیر متخصص نمیتوانند به صورت دقیق به بررسی آن بپردازند. در صورتی که ریزش موی بیمار ژنتیکی باشد معمولا از روش های کاشت مو استفاده خواهد شد به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به داروهای تقویتی بعد کاشت مو بپردازیم

داروهای تقویتی بعد کاشت مو

افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند در اکثر موارد این اطمینان را خواهند داشت که شاهد رشد دائمی موهای خود خواهند بود اما برخی از افراد هم تصور میکنند برای جلوگیری از ریزش موی های کاشته شده باید حتما به مصرف داروهای مختلف تقویتی پرداخت و در غیر اینصورت موها دچار ریزش مو میشوند این در حالی است که داروهای تقویتی بعد کاشت مو تاثیری بر روی موها نخواهند داشت.

داروهای تقویتی بعد کاشت مو

باید توجه داشته باشید که استفاده از داروهای تقویتی بعد کاشت مو هیچ تاثیری بر روی موهای کاشته شده ندارد. اما با استفاده از آن ها میتوانید به حفظ موهای قبلی خود کمک کنید. بعد از کاشت مو برای اینکه موهای قبلی دچار ریزش نشود میتوانید با دستور پزشک از داروهای مختلف مانند فیناستراید استفاده کنید.

بهترین داروهای تقویتی بعد کاشت مو

از میان داروهای تقویتی بعد کاشت مو معمولا ویتامین C و قرص زینک پلاس یکی از بهترین ها خواهد بود که بیماران میتوانند با استفاده از آن شاهد بهبود سریع تر زخم و التهابات باشند. برای تقویت موهای قبلی هم میتوان از داروهایی مانند فیناستراید یا ماینوکسیدیل استفاده کرد که مصرف این داروها باید حتما تحت نظر پزشک باشد در غیر اینصورت ممکن است برای موهای کاشته شده مشکلاتی ایجاد شود.

داروهای تقویتی بعد کاشت مو

سایر داروها بعد از کاشت مو

علاوه بر داروهای تقویتی بعد کاشت مو متخصصان به تجویز داروهایی دیگر هم خواهند پرداخت که مصرف آن ها بسیار ضروری است و باید به آن اهمیت دهید. آنتی بیوتیک ها معمولا جزء داروهای ثابت بعد از کاشت مو خواهند بود که استفاده از آن باعث میشود تا احتمال عفونت زخم ها تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

البته در کنار آنتی بیوتیک ها معمولا مسکن ها هم تجویز خواهند شد چون معمولا کاشت مو باعث میشود تا حداقل چند روز در محل زخم ها درد احساس شود.

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم